Gamze Fidekök
Gamze Fidekök / Stilist
13/09/2018

Erkekler Kışın Nasıl Giyinmeli?

 

 

 Kışlık oduncu gömlekleriii, gerek ekose desenli, gerek üşütmeyen yapısıyla erkeklerin vazgeçilmezi olmalı. Her yerde rahatlıkla giyebileceğin bir model olarak dolabında mutlaka olmalı.

Erkekler-Kısın-Nasil-Giyinmeli 

 

 

 

 

 Kışın en güzel tarafı yumuşacık ve sıcacık kazaklar! Kazak seçimi yaparken kendini fazla kısıtlamanın bir alemi yok. İstediğin renkte ve modelde seçimler yapabilirsin. İçine gömlek giydiğinde anında şık bir görünüm elde edebilirsin, söylemeden geçemeyeceğim.

Erkekler-Kısın-Nasil-Giyinmeli 

 

 

 

 

 Halk arasında “tüpçü yeleği” olarak adlandırılan şişme yelek bir diğer adı ile puffer yeleği kombinlemesi diğer parçalara göre biraz daha zor. Sweatshirt, jean kombinlerine bu modelde ki yelek çok yakışacak mutlaka denemelisin. Ama puffer yeleğin modeli kesinlikle özenli seçilmeli aman ha.!

Erkekler-Kısın-Nasil-Giyinmeli 

 

 

 

 

 Ceketlerinin içine giyebileceğin çok yönlü bir parça daha: Hırkalar! Kat kat giyinmeyi seven centilmenler için, içine ister tişört giyin ister gömlek istersen de balıkçı yaka triko! Şık bir hırkan varsa sırtın yere gelmez!

Erkekler-Kısın-Nasil-Giyinmeli 

 

 

 

 

 Veee mükemmel Parkalar, soğuk havalarda üşümemenin en şık yollarından biri. Bu nedenle bir parkan yoksa mutlaka almalısın. 

Erkekler-Kısın-Nasil-Giyinmeli 

 

 

 

 

 Sade ve desensiz yün bereler erkeklerin de vazgeçilmezlerinden olmalı. ' Aman saçım bozulur ' dediğini duyar gibi olsam da dondurucu soğuklarda kulakların üşürken beni anacaksın şimdiden uyarmak istedim. Hem kış demek, bere ve şapka demektir. ! Mutlaka güzel bir model denemeni öneririm.

Erkekler-Kısın-Nasil-Giyinmeli 

 

 

 

 

 Battaniyevari atkıları ve şallar ile giysine fark katabilir ve soğuktan kendini koruyabilirsin. Bir taşla iki kuş. ;)

Erkekler-Kısın-Nasil-Giyinmeli 

 

 

 

 

 İşte çoğu erkeğin kaçtığı ama çoğu erkeğinde fazlasıyla sevdiği desenli ve rengarenk çoraplar! Kışın kasvetiyle zaten genellikle grilere, siyahlara ve lacivertlere sığınıyorsun. Ne kadar renkli bir iç dünyan olduğunu renkli ve desenli çorap seçimleri yaparak gösterebilirsin.

Erkekler-Kısın-Nasil-Giyinmeli 

 

 

 

 

 

 Chelsea bot dediğimiz yanları lastikli bot modelleri de her zaman mükemmel parçalar. Sen bu kış sağlam bir bot edin. Kalın ve renkli çoraplarınla değişik bir tarz yakalamayı da deneyebilirsin.

Erkekler-Kısın-Nasil-Giyinmeli 

 

 

COMMENTS ABOUT MEMBERS OF THIS BLOG
MY CART

Your cart is empty!

You have no items in your shopping cart.

Sepetinize birşeyler ekleyin