ÜRÜN KATEGORİSİNİ SEÇİNİZ
İPTAL

Erkek Yeşil Pantolon Kombinleri

Erkek Yeşil Pantolon Kombinleri ve Önerileri

Yeşilin her tonunu ayrı ayrı anlatsam bu yazıyı saatlerce uzatmam gerekebilir. Doğanın manzarasına şöyle bir baktığımızda her tonuna ayrı ayrı şahit olacağımız bu rengi erkek yeşil pantolon kombinlerinde göreceğiz. Erkek kombinlerinde baskın tipte gördüğümüz yeşil renk doğru kombinle neredeyse bütün renklerle uyum gösterebilecek nitelikte nadide bir renktir. Bir ormanda uyanmışçasına bize huzur ve güven veren bu rengi biraz daha yakından inceleyelim bakalım.

Çoğunluğun tercih ettiği renklerden uzaklaşmanızı ve tarzınızı farklılıklar ile yansıtmanızı öneririz. Erkek yeşil kot pantolon modelleri ile stilinizi oluşturabilir ve farklı etkiler bırakarak kombinlerinizi konuşturabilirsiniz. Siyah, beyaz, ekru, bej yada kırık beyaz gibi renkler ile kombinleyebilir aksesuarlarınız ile yeşil pantolon kombininizi tamamlayabilirsiniz.

Erkek yeşil pantolon üzerine ne giyilir? Yeşil pantolon neyle giyilir ve nasıl kombinlenir?

Erkek yeşil pantolonların sıklıkla kombine edildiği bej renk gömlekler ve kazaklarla başlayalım. Yeşil pantolonlar üzerine bej renk örme bir kazak ve içine üç renk konstrast yaratabileceğimiz lacivert bir gömlekle kombinlenerek, koyu bir saatle de taçlandırıldığında hem günlük hem de ofis şıklığında bir tarz yakalanır ve kış bütün renkleriyle kombinimizi sarar. Diğer bir kış kombini ise chinos yeşil pantolonumuzun üzerine lacivert koyu bir kazak ve bileğimize bir bileklikle hafif sokak tarzını üzerimizde taşıyabilir zıt renklerin uyumunu tarzımıza taşıyabiliriz. Mevsim konusunda tarafsız bir tavır sergileyen yeşil hem yaz hem kış bej tonlarla kombine edilerek her ortama uyum sağlayabilir. Doğallığın en güzel tonu olan yeşil ile yaz mevsiminde yeşil pantolonunuzla sahil kentlerini fethedecek gibisiniz. Kargo yeşil pantolon üzerine gri basic bir t-shirt giyerek karavan hayatına göz kırpabilir, belki de hayalini kurduğunuz o tatile bu kombinle gidersiniz. Hepimiz hayal ettik şimdi bi kendimizi kandırmayalım. Ama gelin hayal ettiğimizi yapalım vücudunuza uygun bir karavan tatili kombini neden yapmayalım ki. Aksesuarların kombinlere etkisi kaçınılmaz spor bir yeşil pantolon üzerine takacağınız lacivert yahut gri çanta ile bu kombini zirveye taşıyabiliriz. Yeşil pantolonunuz üzerine giyeceğiniz gömlekleri konuşalım şimdi. Erkek yeşil pantolon kombinlerinde önemli bir diğer nokta da gömlek kombinleridir. Sarı kareli gömlekler seçerek renk uyumunu yakalayabilir veya tek renk gömlekler tercih ederek günlük bir görünümü gökdelenlere çıkarabiliriz pek tabii. Yeşil pantolonlarda kullanacağınız taba rengi kemerler de hem kazak kombinlerinde hem gömlek kombinlerinde aksesuar açığını tek başına kapatacak ve finish çizgisinde bayrağı tek başına göğüsleyecektir.

Lacivert blazer bir ceket, içine hakim yaka beyaz bir gömlek ve yeşil pantolon, taba rengi ayakkabı ile bir araya geliyor ve ortaya tam olarak bir Cuma şıklığı çıkıyor.Son olarak yazın son partilerini kaçırmak istemeyiz, yeşil pantolonumuzun üzerine hardal sarısı bir gömlek giyiyor ve yazı güzel noktalıyoruz.

Coulfate olarak erkek yeşil pantolon kombinlerini en az doğa severler kadar seviyoruz. Coulfate stilinize yardımcı danışmanlarıyla her ortamda her mevsimde ve her anda yanınızda. Bence tanışmalıyız artık. E hadi bekliyorum, o zaman tarzını keşfetmek üzere, görüşürüz.

MY CART

Your cart is empty!

You have no items in your shopping cart.

Sepetinize birşeyler ekleyin