Gamze Fidekök
Gamze Fidekök / Stilist
15/12/2018

Erkek Triko Kazak Modelleri İçin Kombin Önerileri

 

Her giyside olduğu gibi triko seçerken de vücut tipine uygun modelleri seçmelisin. Gün içerisinde şık ve rahat bir duruş sergilemek istemiyorsan triko kazak seçimlerinde seni rahatsız edecek ürünleri seçmemeni öneririm bunun için malzemesine bakabilirsin. Erkek triko kazak modelleri ve kombin önerileri yazımın devamında.. 

 

 

erkek-triko-kazak-ipuclari

Gömlek ve Triko Kazak Şıklığı

Bir triko ve gömlek ile kombinler yapabilir ve iş görüşmesine gidebilirsin. Trikonun üzerinde yaratacağı şıklık ile gününü iyi geçirebilirsin. 

 

 

erkek-triko-kazak-ipuclari

Bisiklet Yaka Triko Kazaklar ile Kombin Seçeneklerinden Yararlan

Bisiklet yaka kazak modellerini gömlekler ile hem şık hemde sportif bir görünüm elde ederek iki farklı şekilde kombinleyebilirsin.. Kumaş pantolon ile şık bir kombin, denim pantolon ile rahat ve sportif bir kombin oluşturabilirsin.

 

 

erkek-triko-kazak-ipuclari

Göbeğinizi Gizlemek İçin Triko Kazak Seçenekleri

Eğer göbeğinin fazla olduğunu düşünüyorsan beli lastikli triko modellerinden uzak durmanı öneririm. Kazağının boyun kısmında detaylar olursa dikkatleri oraya çeker ve göbeğinin saklamış olursun. Beli lastikli modelleri tercih edecek olursan göbeğini ön plana çıkarmış olursun ve bu durum göbeğini saklaman konusunda sana kesinlikle yardımcı olmayacaktır, benden söylemesi. ;) 

 

 

erkek-triko-kazak-ipuclari

Balıkçı Yaka Triko Kazaklar İle Karizmatik Bir Duruş Sergile

Balıkçı yaka triko modellerini, hem jean hem de kumaş pantolon üzerine giyebilirsin. Dar bir model denemek istediğinde ise vücut yapını kesinlikle düşünmeli ve ona göre hareket etmelisin. 

 

 

erkek-triko-kazak-ipuclari

V Yaka Triko Kazak İle Her Kombinde Şıklığı Yakala

V yaka triko kazakları kombinlemek oldukça kolaydır. İster takım elbisenin içine ister jeanler ile istersenizde gömleklerinizin üzerine kombinle her şekilde doğru renk seçimi yaptığında fazlasıyla şık olabileceksin.

Birçok kazak model ve renk seçenekleri ile kazak kategorimizde sizler için tedarik edip kombinledik incelemek için tıklayabilirsiniz.

 

COMMENTS ABOUT MEMBERS OF THIS BLOG
MY CART

Your cart is empty!

You have no items in your shopping cart.

Sepetinize birşeyler ekleyin