ÜRÜN KATEGORİSİNİ SEÇİNİZ
İPTAL

Erkek Siyah Tişört Kombinleri

Beli Lastikli İnce Gri Çizgili Pantolon Erkek Kombini

FİYAT BİLGİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Black Gray T-Shirt And Black Bomber Jacket Men's Combination

FİYAT BİLGİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Camouflage Detailed Khaki Green Jacket and Khaki Green Jogger Pants Men's Combination

FİYAT BİLGİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Black Pocket Printed Tshirt - Black Stone-Wash Slim Fit Jeans Combination

FİYAT BİLGİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Gray Jeans Jacket - Black Stone Washed Jean Combination

FİYAT BİLGİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Black Polo Collar T-shirt - Italian Cut Fabric Pants Combination

FİYAT BİLGİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Green Checkered Shirt - Stone Color Denim Pants Combination

FİYAT BİLGİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Black Leather Jacket and Black Pants Men's Combination

FİYAT BİLGİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Erkek Siyah Tişört Kombinleri ve Önerileri

Günün kurtarıcısı hatta yüzyılın kurtarıcı olarak ilan edebileceğimiz bir kıyafetten bahsedelim şimdi. Siyah tshirt kombinleri her renge her mevsime ve her tarza uyumuyla bu yılında kazananı olarak bütün asilliğiyle karşımızda duruyor. Erkek siyah tişört kombinleri asla modası geçmeyecek bir tarza sahip olmakla kalmıyor, sağladığı rahatlıkta cabası. Derler ya 10 parmağında 10 marifet, siyah tişörtte bundan daha uygun bir tanım olamazdı sanırım.

Erkek siyah tişört altına ne giyilir? Erkek siyah tişört neyle giyilir ve nasıl kombinlenir?

Rahat bir başlangıç yapacak olursak, yırtık açık mavi bir jean ve koyu gri ayakkabıları tercih ederek ekstra tarz bir görünüm yaratabiliriz. Bu biraz sade geldiyse biraz daha farklı bir görünüm istiyorsak çince yaka siyah tişört, chino pantolonlar ve sandaletlerle yazı kaçmadan yakalayabilir, Güneş'in tadını olabildiğince çıkarabiliriz. Bugün biraz absürt giyinmek istiyorum sadece kendime has, en farklı erkek siyah t-shirt kombinini ben yapmalıyım diyorsak çene yaka siyah t-shirt, kahverengi bir pantolon ve derby ayakkabılarla basic bir görünüme bürünmek çokta uzak değil.

Aşırı günlük hayat görünmek isteyerek aynı zamanda tarz olmak mı? Gelin bakalım neler yapabilirmişiz. Siyah mürettebat yaka t-shirt ile kanvas pantolonunuzu spor boğazsız bir spor ayakkabı ile birleştirebilir, eğer sonbaharsa üzerinize bir de deri ceket alabilir ve bu görünümü zincir bir kolye ile tamamlayarak son dokunuşu yapabilirsiniz. Siyah en asil renklerden biridir bildiğiniz üzere, şimdi baştan aşağı simsiyah bir kombin yapalım. Erkek siyah tişört kombinin de skinny bir jean ve siyah bir t-shirtü siyah chelsea botlarla tamamlayabilirsiniz. Unutmadan mevsim kışsa üzerine diz boy siyah bir kaşe alarak tepeden tırnağa simsiyah bir görünüm yakalayarak günün yıldızı olabilirsiniz. Düşündüm de kombinlere biraz derinlik katabiliriz. Siyah t-shirtünüzü kargo pantolonunuzla kombinleyip hem sofistike hem de tarz bir görünüm yakalayabiliriz ayrıca deri uzun postallarla, tarzı hissedebiliriz.

Uykuyu hepimiz fazlaca severiz değil mi? Tüh yine işe geç kaldık iyi mi? Çok acelem var kombini yapalım sizinle. Hemen siyah t-shirtünüzü üstünüze geçirin ardından siyah kotunuzu giyinin ve üstünüze açık mavi kot ceketinizi almayı unutmayın, beyaz spor ayakkabılarınızı giydiğiniz gibi e hadi işe gecikmemiş miydiniz?

Yazı geride bırakıyoruz yavaştan artık erkek siyah tişört kombinlerinde kullanacağımız diğer bir kıyafet oduncu gömlekler. Çabasız ve sade bir akşam kahvesi kombini yapmak istiyorsak sarı-siyah kareli yahut kırmızı-siyah kareli oduncu gömleğimizin içine siyah t-shirtümüzü giyiyor ve bir saatle kombini tamamlayarak dışarı çıkıyoruz. Siyah t-shirt rahatlığın tam anlamıyla karşılığı olabilir fakat ceketle kombinlendiğinde de karşımıza hem tarz hem rahat hem de şık bir kombin çıkıyor. Lacivert bir ceketle siyah tişörtün bir araya geldiğinde oluşturacağı kombini bir hayal eder misiniz? Ben sizi şimdiden flaşların önünde gördüm.

Coulfate olarak erkek siyah t-shirt kombinlerini biraz fazla mı seviyoruz ne? Coulfate stilinize yardımcı danışmanlarıyla her ortamda her mevsimde ve her anda yanınızda. Bence tanışmalıyız artık. E hadi bekliyorum, o zaman tarzını keşfetmek üzere, görüşürüz.

MY CART

Your cart is empty!

You have no items in your shopping cart.

Sepetinize birşeyler ekleyin