Gamze Fidekök
Gamze Fidekök / Stilist
22/11/2018

Erkek Kapüşonlu Sweatshirt Nasıl Kombinlenir ?

 

Hemen hemen her erkeğin dolabında bir tane kapüşonlu sweatshirt vardır. Yeni sezonda farklı tasarımlar, farklı model özellikleri olan, canlı renkleri ile karşımıza çıkıyor. Kurtarıcı parçalar arasında olan sweatshirtler doğru parçalar ile kombinlemek çok önemli. Son derece şık ve tarz bir görünüm elde etmeniz adına erkek kapüşonlu sweatshirt nasıl kombinlenir? sweatshirt kombin önerileri ve tavsiyelerini vermeye başlayabilirim..

 

 

Kapusonlu-Sweatshirt

Farklı Renklere Kombinlerinde Yer Ver

İlk olarak çoğunuzun belki de tercih etmekten çekindiği bir renk ile başlamak istiyorum. Turuncu veya nar çiçeği sweatshirt nasıl kombinlenir? bir inceleyelim. Rekabetin ne kadar fazla olduğunu sürekli dillendiriyorum ve bu durum söz konusuyken ön plana çıkabilmen için farklılıklara mutlaka yer vermen gerektiğindende. İlk olarak yeni renklerdeki bu sweatshirtleri kombinlemen ile başlayalım. Bu renklerde bir sweatshirt ve koyu renklerde bir kot pantolon tercih ettiğinde son derece farklı ve hoş bir görünüm kazanabilirsin. Şans vermeni şiddetle öneriyorum. 

 

 

Kapusonlu-Sweatshirt

Gündelik Hayatında Çabasız Şıklığı Yakala

Hemen hemen her erkeğin fazlasıyla sevdiği bir renk ile karşındayım. Mavi sweatshirt nasıl kombinlenir? dilersen bunu bir açıklayalım. Koyu mavi bir jean ve kot ceket, deri ceketler ile uyumlu olarak kombinleyebilirsin. Spor yaparken de tercih edebileceğin sweatshirtler siyah ya da yine lacivert bir eşofman altı ile son derece hoş görünmeni sağlayacaktır. Bana güven.

 

 

Kapusonlu-Sweatshirt

Sokaktaki Tarz Rekabetine Karşı Bordo ve Siyah Uyumu İle Önlemini Al

En ama en sevdiğim ve her ten rengindeki erkeğin giydiğinde hoş görüneceği bir diğer renk ise kesinlikle bordo. Peki bordo sweatshirt nasıl kombinlenir? Siyah kot pantolonlar ile kombinlediğinde fazlasıyla iyi görünebilirsin dilersen kombinine yine siyah renklerde bir bomber ceket ekleyebilir ve mükemmel kombinin ile sokağa çıkmaya hazır olabilirsin. :) 

 

 

Kapusonlu-Sweatshirt

Sarı - Siyah Uyumu ile Tarz Bir Duruş Sergile

Sarı sweatler ise bu sezonun en trend modelleri. Sarı sweatshirt nasıl kombinlenir diyorsan bir kere altına giymeyi düşündüğün açık renkleri unut. Siyah jean veya koyu mavi jean ile kombinini tamamlayabilir dilersen içine beyaz tshirt giyip etek ucunu sweatshirt'ünün altından gösterebilirsin. Aksesuar da kullanmanı öneririm örneğin; spor bir saat kullandığında ayrıntılar ile tarz olabileceğini bilmen gerek.

 

 

Kapusonlu-Sweatshirt

Aktivitelerinde Dahi Tarzını Sweatshirtler İle Koru

Veee her erkeğin kolaylıkla tercih edebileceği bir diğer renk. Gri veya siyah pantolonların ile kombinleyebileceğin bu sweatshirtü dilersen siyah veya gri bir eşofman altı ile de kombinleyerek spora ya da sabah koşusuna gidebilirsin. 

Farklı tarzlar da ve renklerde model çeşitliliği ile zengin sweatshirt modellerine sahip olmak için linke tıklayabilirsiniz.

 

 

COMMENTS ABOUT MEMBERS OF THIS BLOG
MY CART

Your cart is empty!

You have no items in your shopping cart.

Sepetinize birşeyler ekleyin