ÜRÜN KATEGORİSİNİ SEÇİNİZ
İPTAL

Erkek Kaban Kombinleri

Black Leather Jacket and Black Pants Men's Combination

FİYAT BİLGİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Leather Jacket and Red Lumberjack Shirt Men's Combination

FİYAT BİLGİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Khaki Cashmere Coat Earth Color Trousers Men's Combination

FİYAT BİLGİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Khaki Coat and Turtleneck Sweater Men's Combination

FİYAT BİLGİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Black Cashmere Coat and Black Pants Men's Combination

FİYAT BİLGİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Black Cashmere Coat and Ecru Sweatshirt Men's Combination

FİYAT BİLGİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Kamel Cashmere Coat, Turtleneck Sweater Men's Combination

FİYAT BİLGİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Erkek Kaban Kombinleri ve Önerileri

Erkek kaban kombinleri yaparken dikkat etmeniz gereken husus, yapmış olduğunuz kombine uygun bir kaban seçmeniz olacaktır. Çok renkli bir kombin yapmışsanız renk dengesi açısından kabanınızı tek renk seçmenizi öneririm. En trend erkek kaban kombinleri için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Kış aylarında ne giyerseniz giyin dış mekanlarda üstüne giyilecek kaban ve ayakkabı gözükeceği için kaban kombini yapılırken en çok dikkat edilmesi gereken şey ayakkabıyla kabanın uyumudur. Çeşitli kaban modellerine bağlı olarak uygun kışlık ayakkabı modelleri de değişmektedir. Sonbahar ve kış aylarında kullanılan kaban kombinleri genellikle botlarla tamamlanıyor.

Erkek Kaban Neyle Giyilir ve Nasıl Kombinlenir? Erkek Kaban Altına Ne Giyilir?

Uzun şal yaka kaşe kabaları ve uzun kaşe kabanları, kalın spor ayakkabılarla kombinlemeniz çok şık olacaktır. Son zamanların trendi olan sneaker ayakkabı modelleriyle uzun kaşe kabanları bir araya getirerek kabanın ciddi stilini sokak stiline taşıyabilirsiniz. Burada önemli olan tercih ettiğiniz ayakkabıyla kabanın renk uyumudur. Gri kaban modellerini giymeyi tercih ederseniz her renkte ayakkabı ve botla kombinleyebilirsiniz. Seçeceğiniz ayakkabı modelinin daha kaba hatlara sahip olması kabanın tarzıyla uyumu açısından oldukça önemlidir. Çünkü daha narin hatlara sahip olan ayakkabılar kabanın ağırlığını taşıyamayabilir. Kahverengi olarak tercih edilen kabanlarda ise siyah renk ayakkabı seçimi on numara olacaktır. Kırçıllı olan kaban modellerini de ayakkabılarla kombinlemek oldukça kolaydır.

Kırçıllı kabanlar daha ciddi modellerdir bundan dolayı kırçıllı kabanı corcik ayakkabı modelleriyle tamamlamak daha uygun olacaktır. Klasik ayakkabı modelleri içerisinde günlük giyime en uygun ayakkabı modeli ise corcik model ayakkabılardır. Birçok çeşide sahip olan corcik ayakkabı kırçıllı kaşe kabanlara uyan modellerdir. Klasik ayakkabılar kırçıllı kaşe kabanlara daha sert ve ağır bir hava katarken, corcik ayakkabılar günlük giyime uygun daha spor bir hava katacaktır. Seçtiğiniz kaban modeli ne kadar ağır olursa olsun boğazlı kazaklarla ve kumaş pantolonlarla kombinleyebilir, günlük ayakkabılarla, botlarla veya klasik ayakkabılarla tamamlayabilirsiniz.

Gömlek modelleriyle de erkek kaban kombinleri yapabilirsiniz. İpek veya düz gömlek modelleriyle yapılacak olan kombinde kaban seçimi yaparken daha çok düz yaka kaşe kabanlar tercih etmeli, altına bot tercih ederek kombini tamamlamalısınız. Bu kombini yaparken kısa kabanlar giyerek de botla daha uyumlu hale getirebilirsiniz fakat kısa kabanlarda sizi soğuktan koruğu halde sert hava şartlarında uzun kabanlar tercih etmeniz daha iyi olacaktır.

Erkek stilinde klasik bir kaban gardırobun olmazsa olmazıdır. Zamansız bir model tercihi yapacağınız bir kabanı hem uzun süre kullanabilir hemde her duruma hazırlıklı olarak her ortamda giyebilirsiniz. Örneğin kış aylarında takım elbise giymeniz gereken bir durumla karşı karşıya kaldınız üzerine giyeceğiniz sportif bir mont bütün şıklığınızı gölgeleyebilir. Bunun olması önlemek içinse erkeklerin gardırobunda klasik bir kaban bulundurması iyi olacaktır.

Coulfate'in yeni koleksiyonlarında birçok farklı kaban modellerini bulabilir, dilediğiniz kombini yapabilir veya sizin için hazırlanmış erkek kaban kombinlerini tercih edebilirsiniz.

MY CART

Your cart is empty!

You have no items in your shopping cart.

Sepetinize birşeyler ekleyin