ÜRÜN KATEGORİSİNİ SEÇİNİZ
İPTAL

Erkek Gömlek Pantolon Kombinleri

Açık Mavi Hakim Yaka Gömlek Ve Beyaz Şort Erkek Kombini

FİYAT BİLGİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Gri Blazer Ceket Ve Ekose Desenli Kumaş Pantolon Erkek Kombini

FİYAT BİLGİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Beyaz Hakim Yaka Gömlek Ve Gri Çizgili Erkek Kombini

FİYAT BİLGİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Beyaz Lacivert Çizgili Gömlek Lacivert şort Erkek Kombini

FİYAT BİLGİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Lacivert Beyaz Çizgili Gömlek VE Beyaz Şort Erkek Kombini

FİYAT BİLGİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Haki Yaprak Desenli Gömlek Ve Bej İtalyan Kesim Kumaş Pantolon Erkek Kombini

FİYAT BİLGİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Kiremit Rengi Yaprak Desenli Gömlek Ve Bej Rengi Jean Kombini

FİYAT BİLGİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Soft Renkli Panolu Gömlek Ve Buz Mavi Şort Erkek Kombini

FİYAT BİLGİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Erkek Gömlek Pantolon Kombinleri ve Önerileri

Erkek gömlek pantolon kombini klasik tarz severlerin en vazgeçilmez kombinlerindendir. Ancak ister jeanleriniz ile isterseniz de kumaş pantolonlarınız ile bir araya getirebilirsiniz. Önemli bir nokta var elbette. Spor kesim bir pantolon seçmişseniz daha spor bir gömlek seçmelisiniz. Klasik pantolon veya jeanlerinizin üzerine sade bir gömlekte desenli bir gömlekte seçebilirsiniz. Gömleklerinizin içerisine tshirt giyinerek ve gömleğinizin önünü açarak da kombinleyebilirsiniz. Bu tarz giyimi en çok flanel gömlekler ile yakıştırıyorum beyler benden söylemesi. Erkek gömlek pantolon gömlek kombinlerini görmek için Coulfate sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Erkek gömlek pantolon kombinleri neyle ve nasıl yapılır?

Erkek gömlek pantolon kombinleri tarz sahibi her erkeğin gününü kurtaran kombinleri arasındadır. Gömlek seçimlerinde omuz ve göğüs ölçünüzü baz alarak gömlek seçimlerinde bulunmalısınız. Göbek çevreniz geniş ise gömlek seçimlerinde göbek çevrenizi baz alarak seçimlerinizi bu yönde yapmalısınız. Daha sonra ten renginize uygun gömlek renklerini değerlendirebilirsiniz. Bir başka değerlendirme seçenekleriniz de gömleğin kumaş özelliği. Kumaş özelliği pamuk ya da keten olan gömlek modellerinden tercih edebilirsiniz. Naylon kumaş özelliği olan gömleklerden kesinlikle uzak durmalısınız. İçerisinde hem rahatsız bir his hem de kısa bir süre sonra terletmeden dolayı kötü kokuya sebep olacaktır. Hava alabilen ve nem kontrolü sağlayan modeller çok daha rahat bir kullanım sunacaktır. Kış aylarında da yün pamuk, polyester karışımlı kumaş özelliğine sahip gömlek modellerinden tercih ederek vücut ısınızı koruyarak konforlu bir kullanım sunacaktır.

Erkek gömlek pantolon kombini oluştururken renk uyumlarına dikkat etmeli kombininiz de kullanacağınız diğer parçalar ile uyumlu renklerde kıyafetler tercih etmelisiniz. Aynı şekilde kombin de kullanacağınız diğer parçaları mevsime uygun seçmelisiniz. Bu saye de uyumlu kombinler oluşturmanız kaçınılmaz olacaktır. Gündelik hayatınızda, özel günlerde, rahat bir iş ortamında, sokak stilinde özgürce bir birinden farklı ve tarz kombinler oluşturabilirsiniz. Gündelik hayatınızda gömleğin düğmelerinden bir kaçını açarak omuzlarınıza renkli bir sweat alabilir jean pantolon ve spor bir ayakkabı ile oldukça tarz bir imaj sergileyebilirsiniz.

Özel günlerinizde jean pantolon ve gömleğiniz ile şık bir blazer ceketi kombinleyebilirsiniz. Aynı şekilde iş ortamında rahat ve şık bir görünüm için gömlek ve pantolon kombini ile blazer ceket, kravat ve şık bir ayakkabıyı kombininize ekleyerek oldukça cool bir görünüm sergileyebilirsiniz.

Sokak stilinde pantolon gömlek kombinlerinize deri ceket ve kot ceketler ile havalı bir duruş sergileyebilirsiniz. Erkek gömlek pantolon kombini ile hemen hemen her tarz da kombin ile iyi bir imaj sergileyebilirsiniz. Özenli ve temiz bir görünüm oluşturan gömlek ve pantolon kombini oluştururken elbette ki gömleğinizin ütülü ve temiz olmasına dikkat etmelisiniz.

Coulfate birbirinden farklı gömlek pantolon kombini ile sizi kombin yapmak zahmetinden kurtarıyor. Erkek gömlek pantolon kombini ve modellerini incelemek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

MY CART

Your cart is empty!

You have no items in your shopping cart.

Sepetinize birşeyler ekleyin