ÜRÜN KATEGORİSİNİ SEÇİNİZ
İPTAL

Erkek Deri Ceket Kombinleri

Black Leather Jacket and Black Pants Men's Combination

FİYAT BİLGİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Leather Jacket and Red Lumberjack Shirt Men's Combination

FİYAT BİLGİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Erkek Deri Ceket Kombinleri ve Önerileri

Erkek deri ceket kombinleri en sevdiğim kombin kategorileri arasındadır. Doğru seçildiği takdirde her erkeğe yakışır. Balıkçı yaka, bisiklet yaka, gömlek, tişört... Uyum sağlamadığı parça yok denecek kadar azdır. Kış aylarının en vazgeçilmez bir parçasıdır. Özellikle siyah jean pantolonlarınız ile muhteşem bir uyum sağlar. Deri ceketlerin altına asker botlarını çok yakıştığını söylemeden geçemeyeceğim.

Stilde farklılıklar yaratan deri ceket kombinleri, neredeyse her mevsim erkeklerin gardıroplarında. Her çeşit kombininizde tamamlayıcı görev gören deri ceketler, erkeklerin stil sahibi görünmesine de katkı sağlıyor. Geçmişten günümüze her sezon farklı kumaşlarla ve modellerle moda olan deri ceketler, erkeklerin tarzında büyük değişimlere yol açıyor. Kolay kombinlenebilmesi açısından da modayı takip etmekte zorlanan erkekler için en kurtarıcı parçalardan biridir. Erkek deri ceketler ile güçlü stiller oluşturmaya ne dersiniz? Tarzınıza uyarken ruhunuzu da yansıtacak bir çok ürün yer almakta.

Erkek deri ceket altına ne giyilir? Erkek deri ceket neyle giyilir ve nasıl kombinlenir?

Deri ceket deyince farklı bir çok modelle karşılaşmak mümkün. Erkeklerin en çok tercih ettiği parçalardan olan klasik deri ceketler hem spor, hem kumaş pantolonla olsun rahatlıkla kombinlenebilir. İster hafta içi iş hayatında ister hafta sonları rahat, şık görüntüler elde edilebilir.

Erkek deri ceketlerinde her ne kadar siyah klasikleşen ürün haline gelse de farklı renkleriyle de çok seviliyor. Erkek deri ceketleri canlı renklerle bir araya getirmek oldukça moda dolayısıyla renkli gömlek, pantolon gibi parçalarla da deri ceketinizi kombinleyebilirsiniz. Eğer pantolon seçiminde renkleri kullanmak istemiyorsanız ekose gömlekler deri ceketlere çok yakışacaktır. Ceketinizin içine ekose gömlek giyebilirsiniz. Pantolon seçiminde de dar ya da bol pantolonla kombin yapabilirsiniz. Deri ceketle şık kombin yaratmak için ise deri ceketinizi polo yakalı tişört ya da beyaz gömlek ile bir araya getirebilir, dar kumaş pantolon ile kombininizi tamamlabilirsiniz. Kahverengi deri ceketleri denim gömlekler ile tamamladığınızda uyumu yakalamış olacaksınız. Jean üzerine giyeceğiniz slim fit süet gömlek ve deri ceketinizle de stilinizdeki muhteşem uyumu yakalayabilirsiniz.

Deri ceketler modası geçmeyen ve erkekler tarafından çok beğenilen kıyafetlerden biri olmaktadır. Spor deri ceketlerle sokak stilinizi ortaya çıkarırken, davetler de ise klasik ceketlerle kombininizi güçlendirebilirsiniz. Bisiklet ya da dik yakaya sahip deri ceketleri klasik veya spor modelleri sezonda sıkça görmek kaçınılmaz. Deri ceketleri alırken uzun ömürlü olmasına dikkat edilmelidir her sezon gördüğümüz deri ceketler, iyi bakılırsa kullanışı ve giyimi açısından stilinizi güçlendirerek uzun süre kullanmanıza olanak sağlayacaktır. Tarzınıza en uygun erkek deri ceket modellerini sipariş vermek veya incelemek için Coulfate'e göz atabilirsiniz.

MY CART

Your cart is empty!

You have no items in your shopping cart.

Sepetinize birşeyler ekleyin