Gamze Fidekök
Gamze Fidekök / Stilist
12/02/2018

Erkek Arkadaşa Alınabilecek Hediyeler Nelerdir ?

Şu hayatta hediye almak kadar güzel bir şey yok sanırım. Ama konu erkekeler olunca hediye almak öyle kolay bir iş değil diye düşünüyorum. Öncelikle erkek arkadaşını iyi tanıman gerekiyor ve bence en güzel hediye ihtiyaca göre alınan hediyedir. Sonucu da her iki tarafı mutlu eder.

Hediye seçimlerinde arkadaşının tarzını göz önünde bulundurmayı ihmal etme. Arkadaşın tarzı olmayan bir hediye ile karşılaştığında senin imajının yerle bir olma ihtimali var. Özenli ve dikkatli seçimler yapmalısın...

 

 

cuzdan-kartlik

Listemizde ilk sırada tabi ki cüzdan yer alıyor. Cüzdan seçerken büyüklüğüne ve kullanım kolaylığına dikkat edersen erkek arkadaşını mutlu eder, hedeflediğin takdiri elde edebilirsin. Kurcala biraz, kartlık/cüzdan son zamanların vazgeçilmezi.

 

 

tras-makinesi

Traş makinesini de seçenekler arasında. Biz kadınlar için kuaföre gitmek mükemmel bir durum iken erkekler için her hafta ya da iki haftada bir berbere gitmek adeta bir işkence. O yüzden iyi bir traş makinesi hiçte fena bir hediye değil.

 

 

kemer-ayakkabi-uyumlu-olmali

Hemen arkasında kemer ve ayakkabı kombini yer alıyor. Erkek arkadaşının tarzından eminsen ona en çok yakışacak kemer ve ayakkabıyı seçmek senin için çokta zor olmasa gerek. Desen ve renk konusunda uyumlu parçaları birleştirmen en önemli unsur.

 

 

saat-kombinleri

İlk olarak tabi ki de saat seçimlerinde giyim tarzını göz önünde bulundurmalısın. Daha sonra bileklerine uygun ince ya da kalın olarak bilek genişliğini seçmeli. Artık işin kolay ‘stil sahibi olduğunuzu gösteren saat seçimleri’ yazımdan yardım alabilirsin.

 

 

kol-dugmeleri-harfli

Kol düğmelerini de unutmamak lazım. Birçok seçenek var önünde taşlı, klasik, oval, dikdörtgen, deri detaylı ama dur dur hepsini bir kenara bırak ve harfli kol düğme modellerine şans tanı.

Erkek arkadaşının tarzına tarz katmak, giyimine ve aksesuarlarına katkıda bulunmaktan yanaysan onu mutluluktan havalara uçurmayı hedefliyor ve şaşırtmak istiyorsan, ayrıntıları bırak ve kombine bak! Bu aşamada Coulfate sana yardımcı olacak. Erkek arkadaşının tarzına uygun bir çok kombin sana hediye bulmanda yardımcı olacaktır.

 

 

COMMENTS ABOUT MEMBERS OF THIS BLOG
MY CART

Your cart is empty!

You have no items in your shopping cart.

Sepetinize birşeyler ekleyin