Gamze Fidekök
Gamze Fidekök / Stilist
12/02/2018

Çekici Bir Erkek Olmanın 5 Kuralı

Çekici bir erkek nasıl olunur ? Bu 5 kural senin için! hepsini bir bir uygula ve sonucu kendi gözlerinle gör.

 

 

1- Rahat Olmalısın!

rahat-olmalisin

Şöyle ki rahat olmak seni 1-0 öne taşır. Heyecandan kızarmak yerine abartmadan rahat olmaya çalışırsan ortam asla gerilmez. Bulunduğun ortamda rahatsız edici veya olumsuz bir durum olursa rahat bir tavır ile müdahalede bulunursan bu sayede çekici bir imaj oluşturabilirsin.

 

 

2- Doğal Davran!

icinden-gecenleri-yap

Şaka yapmak istiyorsan yap, kahkaha atmak istiyorsan at. Tabularını yık ve doğal davran. İçinden gelerek yaptığın güzel şeyler için asla özür dileme. Ama aşırıya da kaçıp komik duruma düşme ne olursa olsun erkeğin ağır başlı olması makbul.

 

 

3- Modunu Düşürme!

modunu-dusurme

Ses tonu çok önemli! Kısık sesle konuşmak yerine anlaşılabilir bir ses tonu ile konuşman ideal çekiciliği kazanabilirsin. :) Bir toplulukta konuşmacı isen yüksek sesle konuşmak sosyal değerini yükseltir ve seni bulunduğun ortam da lider konumuna getirir. Kendini dinlettirirsen adından söz ettirirsin. Kabuğuna çekilip kendini soyutlayan erkek iticiliği başka hiçbir yerde yok aman dikkat.

 

 

4- Sessizliği Önemseme!

sessizligi-onemseme

Ortam da sessizlik olduysa bırak öyle kalsın bozmaya çalışma. Bu heyecanını ortaya çıkarır ve seni etkisiz insan konumuna düşürür. Bazen sessizliği dinlemek gerekir. Aşırıya da kaçmadan duruma göre hareket et.

 

 

5- Bir Tarzın Olsun!

bir-tarzin-olsun

Mükemmel bir tarz ile kişiliğini ortaya koy ve gerisini otur izle. Katılacağın programlar ya da görüşmelerde kıyafetinin uyumlu olmasına dikkat etmelisin. Bir tarzın olmalı üslubun ile tarzının uymasına dikkat etmelisin. Tarzı olmayan erkek asla ve asla çekici değildir bu maddeyi hafife almamanı öneririm!

Bir tarzım olsun diyorsan seni Coulfate'e ücretsiz üye olmaya ve sana atanan Stil Danışmanın ile yaşam şekline uygun tarz oluşturmaya davet ediyoruz.

 

 

COMMENTS ABOUT MEMBERS OF THIS BLOG
MY CART

Your cart is empty!

You have no items in your shopping cart.

Sepetinize birşeyler ekleyin