Emine Olcay
Emine Olcay / Stilist
04/10/2018

Camel Rengi Kaban Kombin Önerileri

 

Camel rengi kabanın kombini ve tarzı o kadar kolaydır ki; Man in Black, Vintage, street style, casual, business casual, ve basıc tarzlarında kullanılabilir. Baştan aşağıya siyah giyindiğiniz bir kombinde üzerinize aldığınız camel rengi ceket sizi hem sporlaştıracak hem de tarz sahibi bir erkek yapacaktır. Dilerseniz gri tonda bir kazağınız ile de kombininizi tamamlayabilirsiniz. 

 

 

camel-rengi-kaban

Takım elbiseden vazgeçemiyorsanız ya da iş gereği giyinmek zorundaysanız tarzınızdan ödün vermenize gerek yok elbette. Tercih ettiğiniz bir takımın üzerine camel rengi kabanınızı giyinebilirsiniz. Hangi renk camel olur diye aklınız karışabilir ama bana inanın beyler dolabınızda ki yazın kurtarıcılarından olan jean ve siyah/beyaz tşhörtünüz gibi kışın da kurtarıcınız camel kabanınız olacaktır. 

 

 

camel-rengi-kaban 

Jean ve beyaz tşört demişken gelelim spor ve rahat bir kombine. Daha çok sonbahar da tercih edebileceğiniz yırtık jeaninizin üzerine giyindiğiniz beyaz bir tişört mükemmel duracaktır. Ya da kapüşonlu sweat ve regular bir jean ile kombin yapabilirsiniz. 

 

 

camel-rengi-kaban 

Gömlekten vazgeçemeyenler için de önerim var elbette. Klasik ya da spor bir gömlek hiç fark etmez. Düğmeli hırkalarınız ile isterseniz kombininize renk de katabilirsiniz. 

 

 

camel-rengi-kaban 

Ben gömlek seviyorum ama sweat ile kombinlemek istiyorum diyorsanız size de önerilerim var tabiki. Jeanlerinize uygun desenli bir kazak seçerek gömleğiniz ile kombinleyebilirsiniz. Ben desensiz seviyorum diyorsanız da tek renk seçmiş olduğunuz kazağınızı gömleğinizin üzerine geçirebilirsiniz. 

 

 

camel-rengi-kaban 

 

 

Desenli demişken renklerle aranız iyiyse kombininizi boyunluğunuz ile renklendirebilirsiniz.

camel-rengi-kaban 

Desensiz ama renkli atkılar ile de kombininizi renklendirebilirsiniz. 

 

 

 

Kışın benim en çok sevdiğim kombin olan tam ve yarım balıkçı yaka kazaklar ile bütünleşen camel kaban… Hem şık hem de oldukça tarz görüneceksiniz beyler bana inanın :) 

 

 

camel-rengi-kaban 

Bu senenin trend renklerinden olan gri ile kolayca kombinleyebilirsiniz. Dilerseniz boğazınıza camelin tonlarında bir atkı alabilirsiniz... 

 

 

camel-rengi-kaban 

 

 

COMMENTS ABOUT MEMBERS OF THIS BLOG
MY CART

Your cart is empty!

You have no items in your shopping cart.

Sepetinize birşeyler ekleyin