ÜRÜN KATEGORİSİNİ SEÇİNİZ
İPTAL

2019 Erkek Tişört

2019 Erkek Tişört Modelleri

Gardrobunuzun en vazgeçilmez ve en rahat kullanabildiğiniz parça olan tişörtlerinize tarzınıza farkındalık katmak ve sıradanlıktan kurtulmak sizin elinizde. 2019 erkek tişört modellerini takip ederek bir yandan da sezonu takip edebilir ve en trend parçalar ile kombin yapabilirsiniz. Dilerseniz kombin yapma konusunda Coulfate' deki stilistinizden yardım alabilir dilersenizde sizler için oluşturduğumuz kombinleri inceleyebilirsiniz.

2019 Erkek Tişörtleri Neler?

Her geçen gün trendlerde model ve renk çeşitliliğinde değişime uğrayan erkek tişört modelleri sayesinde erkeklerin kombin yapma konusunda seçeneklerini arttırıyor. 2019 erkek tişört modelleri arasında en revaçta polo yaka ve V yaka tişört modelleri yer almaktadır. Renk skalasında da tercih edilenler arasında zamansız siyah ve beyaz renkleri yer almaktadır. Mercan renkleri de trend olması sayesinde oldukça revaçta olan tişört renkleri arasında. Kombin yapma konusunda tişört modelleri ve renklerinden referans alarak birçok farklı tarzda kombinler oluşturabilirsiniz. Yaz aylarında hava alabilen nem kontrolü sağlayan pamuk karışımlı kumaş özelliğine sahip tişörtlerden tercih etmenizde fayda var. Tişört modellerinizde bu tür özelliklere dikkat ederek seçimler yaparsanız kombinlerinizin içerisinde rahat etmenizi sağlayacaktır. Uzun ömürlü bir kullanım için de tişörtün kullanım talimatlarına uygun yıkama ve kullanım kurallarını yerine getirirseniz eğer uzun ömürlü bir kullanım seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Kış mevsiminde vücut sıcaklığınızı koruyacak ve nem kontrolu sağlayacak tişört modelleri seçenekleriniz arasına eklemelisiniz. Bu sayede konforlu ve uzun ömürlü bir kullanım sağlayacaktır. Renk konusunda da her erkeğin renk tercihleri farklıdır. Kendinize yakıştığını düşündüğünüz renkleri tercih edin. Ten renginize uygun tişört renk seçimleri yapın. Bu sayede uyumlu ve iyi bir görünüme sahip olabilirsiniz. Kombin renklerinizde tişört renginiz ile uyum oluşturabilecek renkleri tercih edin. İsterseniz aynı renk tercihlerde bulunarak ton sür ton uygulamalı kombinler oluşturun. İstersenizde kontrast renklerde seçimler yaparak uyumsuzluğun uyumunu yakalayın.

Ancak bir noktayı atlamamanızı tavsiye ederim. Kombin seçeneklerinizi değerlendirirken vücut özelliklerinize uygun modelleri seçmeye özen göstermelisiniz. Vücudunuzun üst kısmı geniş ise omuz detayı olan tişörtlerden uzak durmalısınız. Dar omuzlara sahipseniz omuz detayı olan tişörtleri tercih edebilirsiniz. Baskılı tişörtlerinizi ekose ya da karışık desenli gömlekleriniz ile kesinlikle kullanmayın. Street style tarzında kombinlerinizde sade renk gömlekleriniz ile baskılı tişörtlerinizi tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda desenli ve ekose desenli gömleklerinizi deri ceket ve kot ceketleriniz ile kombin oluşturarak uyumlu bir görünüm yakalayabilirsiniz. Business casual tarzında kombinleriniz ile bedeninize oturan sade tişörtler tercih etmenizi öneririm. Baskılı yada desenli tişörtlerden uzak durmalısınız. Bu sayede uyumlu ve ideal bir görünüm elde edebilirsiniz. Tişört modelelerini dilerseniz jean pantolon ve deri ceket ile iyi bir görünüm oluşturmak için tercih edebilirsiniz.

Dilerseniz de kumaş pantolon ve blazer ceket ile şık bir görünüm elde etmek için tercih edebilirsiniz. Gardrobunuzun en vazgeçilmez ve en rahat kullanabildiğiniz parça olan tişörtlerinize tarzınıza farkındalık katmak ve sıradanlıktan kurtulmak sizin elinizde. 2019 erkek tişört modellerini takip ederek bir yandan da sezonu takip edebilir ve en trend parçalar ile kombin yapabilirsiniz. Dilerseniz kombin yapma konusunda Coulfate' deki stil danışmanlarınızdan yardım alabilir, dilerseniz de sizler için oluşturduğumuz kombinleri inceleyebilirsiniz.

MY CART

Your cart is empty!

You have no items in your shopping cart.

Sepetinize birşeyler ekleyin