Ürünler Ürün Filtre

Sırala / Filtrele :

Doox

Doox markası, erkekler tarafından tercih edilen, erkek bileklik, erkek kolye, erkek yüzük ve erkek pantolon zinciri üreten ve çeşitli markalara kendi marka isimleri ile müşterilerine sunan bir aksesuar firmasıdır. Oldukça konforlu ve her amaca hitap eden aksesuarlar üreten firma müşteri ihtiyacına ve yılın trend aksesuarlarına uygun tasarınlar yapmaktadır. Her sezon farklı ürün seçenekleri sunan Doox, tasarım gücü yüksek aksesuarlar üreterek müşterilerini tasarım aksesuarlar ile buluşturuyor. Kolye bileklik ve yüzüklerde metal, bileklik modellerinde boncuk, deri, metal özellikli aksesuarlar insan sağlığını olumsuz etkileyecek malzemelerden uzak duruyor, orijinal ve özgün modeller sunmakta. Bileklik modellerinde; ayarlanabilir ip bileklik modeleleri, ayarlanabilir bağcıklı bileklik modeleleri, kelepçe bileklik modeleleri, bağcıklı bileklik modeleleri, klips ile bileğe takılabilen bileklik modellerini müşterilerine sunmaktadır. Yüzük modellerinde, standart yüzük modelleri ve ayarlanabilir özellikli yüzük modellerini de müşterilerine sunmakta.

Doox Kolye Modelleri

Dayanıklı ve kolay kombin yapma seçenekleri sunan Doox Kolye Modelleri arasında metal burgulu kolye modelleri, metal zincir kolye modelleri yer almaktadır. Dışarıdan gelen darbelere karşı dayanıklı ve kullanım konforu sunan kolyeler ile sokak modası tarzını üst boyutlara taşımakta yardımcı olacak tasarım özellikleri ile bir çok erkek müşterilerinin tercihleri arasında. Gündelik hayata uygun kombinlerde uyum sağlayan, diğer metal aksesuarlara eşlik edecek şık ve salaş formda seçenekleri güçlü bir imaj oluşturmakta yardıcı oluyor.

Doox Bileklik Modelleri

Tasarım alanında güçlü Doox Bileklik Modelleri arasında; boncuk bileklik modelleri, deri ve ip bileklik modelleri, örgü formlu bileklik modelleri, yaprak formlu bileklik modelleri, birbirini takip eden formlarda bileklik modelleri, geometrik formlu bileklik modelleri, deri ve metal tasarımlı bileklik modelleri, basic formda bileklik modelleri, çatlayan desen formlu bileklik modelleri, çizgi formlu metal bileklik modelleri gibi farklı formlarda özellikleri olan bileklik tasarımları sunmaktadır. Tasarımları dışında; ayarlanabilir ip bileklik modeleleri, ayarlanabilir bağcıklı bileklik modeleleri, kelepçe bileklik modeleleri, bağcıklı bileklik modeleleri, klips ile bileğe takılabilen bilekliklerde bağlama özellikli farklı seçenekler sunanan firma yenilikçi ve konforlu tasarımlar sunmakta. Bileklik renk seçeneklerinde oldukça geniş bir skalaya sahip olan firma; Yeşil, kahve, siyah, beyaz gibi modelleri revaçta olamasında rağmen mor, beyaz, krem, turuncu gibi renklerde tercih edilen bileklik modelleri renkleri arasında yer almaktadır. Basic tarzında, casual tarzında, street style gibi birçok tarzda kombin yapma seçenekleri sunuyor. Suya karşı da dayanıklı formlarda güçlü malzemeler kullanan firma müşterileri tarafından tercih etme sebeplerinden.

Doox Yüzük Modelleri

Her tarza ve zevke uygun Doox Yüzük Modelleri bünyesinde örgü formlu yüzük modelleri, burgulu formda yüzük modelleri, zincir formda yüzük modelleri gibi bir çok tasarım ağı geniş yüzük modelleri ile müşterilerine sunmakta. Standart veya ayarlanabilir yüzük modelleri ile her parmağa uygun yüzük modelleri ile konforlu kullanım seçenekleri sunmakta. Basic tarzda, casual tarzda ve salaş sokak modası tarzında birçok kombinlere uyum sağlayıp farklı bir duruş sergilemekte yardımcı olacak yüzük modelleri sunuyor.

Doox Erkek Aksesuar Modelleri

Her tarza uygun kombinlerinize küçük, etkili duruşlar katacak Doox Erkek Aksesuar Modelleri ile şıklığınızı konuşturmak sizin elinizde! Doox tarz sahibi erkeklere göre ürettiği bileklik ürün çeşitliliği ile Coulfate’te. Günlük tarzlarda, şık davetlerde, takım elbise, gömlek, tshirt, kazaklarınızla tercih edilebileceğiniz yalın bir stil oluşturacak. Taşlı ya da sade, boncuklu veya deri bileklik modelleri sayesinde kollarınız boş kalmayıp stilinize fark katacaksınız.

Sepet Icon
SEPETİM
Sepet Kapat

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin