Sırala / Filtrele :

Design Socks

Çorap sektörünün duayeni Design Socks, üretim hayatına 1970'li yıllarda başlayarak bu yıllarda çorap sektöründe iç ve dış piyasanın göz bebeği olmuştur. Engin tecrübesi ve kalitesi ile müşteri odaklı hizmet veren Design Socks çorap, rahatlık ve konfora önem vererek yeniliklere ve gelişime her daim açıktır. Ürün yelpazesi bakımından büyük bir zenginliğe sahip olmasının yanı sıra kadın erkek ve çocuk çorapları bakımından her cinse ve yaş gurubuna üretim yapmaktadır. Yılların geçmesiyle çorap sektöründe de moda hızla değişmektedir. Design Socks çorap sektöründe bu süreci çok başarılı bir şekilde yöneterek tasarım ve ürün geliştirme konusunda liderliğe oynamaktadır.

Çoraba ihtiyacım var pazara gideyimde çorap alayım devri kapandı artık. Çorap giymek için giyilmiyor artık. Çorap giyildiğinde, tarz olmalı, şık olmalı, kombine uygun olmalı gibi artık bir aksesuar halini almış durumdadır. Erkek çorap modelleri geçmişten gelen zincirini ciddi manada kırmış durumdadır. Eskiden sade ve uzun çoraplar erkekler tarafından alternatifsiz bir şekilde kullanılırken şimdilerde cıvıl cıvıl renklere sahip olup, desenli ve baskılar modellerede yer verilmiştir. Design Socks erkek çorap modelleri, diz altı çoraplarının akabinde trendlerin değişimi ile farklı tarzlara yönelmeye başladı. Erkek babet çoraplar, erkek patik çoraplar, erkek diz üstü çoraplar gibi farklı uzunluklarda üretilerek kullanım alanlarında da ayrı ayrı sınıflandırıldı. Erkek likralı çorap, havlu çorap, şeker çorabı, penye çorap, erkek bambu çorap ve modal çoraplar gibi ip çeşitliliği alternatifleri fazlasıyla artırmaktadır. Tabi çorap seçimi konusunda bu kadar çeşitlilik kafaları karıştırıyor. Sağlıklı çorapları tercih ederken, nerede nasıl kullanacağınızı tespit etmek ve kombine uygun renk, model seçimi yapmak en güzeli.

Erkek çorap seçimi sadece şekil ve renkten ibaret mi derseniz kesinlikle hayır. Ayak sağlığı insanlar için çok önemli bir faktördür. Özellikle erkek çorap seçiminde ilgisiz davranıldıysa, gün içerisinde ayakkabının içerisinde ayakların kalması sağlığımızı ciddi manada tehdit etmekte. Ayak sağlığını ayakkabı kadar çorapta etkilemektedir. En az hava alan ayaklarımız bakteriler için bir yuva haline gelebiliyor. Dikkat edilmediği zaman mantar gibi rahatsızlıklar kaçınılmaz oluyor. Bu durum tabiki önlenebilir. Yeni bir ayakkabı ve mümkün olduğunca terlemeyi önleyici kaliteli çorapları günlük değiştirmemiz gerekmektedir. Design Socks erkek çorap üretiminde kaliteye ve sağlığa ciddi manada dikkat etmektedir. O kadar çeşidin arasında kendiniz ve aileniz için doğru seçimi yaparak ayak sağlığınızı koruyabilirsiniz.

Sepet Icon
SEPETİM
Sepet Kapat

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin