Ürünler Ürün Filtre

Sırala / Filtrele :

Dagi

Dagi 1984 yılında başladığı iç giyim sektöründe büyük ses getirerek ilerlemesini sürdürüyor. Dünya genelinde elde edilecek başarılarla ülkemizin gelişmesine katkıda bulunmak ve yaşanan küresel değişimin etkilerinden müşterilerini, üretimini gerçekleştirdikleri iç çamaşırları ile koruyarak, müşterilerine en kaliteli ürünleri sunarak ölçülebilir seviyelerde büyüme sağlamak. İç giyim ürünlerinden Dagi Boxer, rahatlığından ödün vermek istemeyen erkeklerin favorisi konumunda. Tek renk ve pamuklu kumaştan üretilen modelleri ile müşterinin ihtiyaçlarını karşılıyor. İç giyimde konforu hissetmek ve rahat olmak ön planda olması gerektiğinin bilincinde olan marka bunu istenilen ölçüde yerine getiriyor. Pantolon ya da şort giydiğinizde rahatsız eden ya da kıyafette iç çamaşır izi belli etmeyen ürün modelleri ile konforlu kullanım sağlıyor. Diğer yandan Dagi Boxer’ın yanında, atlet, slip modelleri ve ürün seçenekleriyle Coulfate’te.

Dagi İç Çamaşırı Modelleri

Dagi iç çamaşırı modelleri içerisinde klasik iç giyim renkleri yanı sıra getirdiği yenilikler ile farklı renklerde atlet, stretch boxer, slip, düğmeli, paçalı boxerler üretmektedir. Dagi iç çamaşırı üretiminde kumaş doku ve malzemesinin kaliteli olmasına özen göstererek konforlu nefes alabilen kumaşlar tercih ediyor. Çizgi desenli şerit boxer, kalın şeritli boxer, ince şeritli, flu şeritli slip, rahat paçalı iç çamaşırları sunmaktadır. İç çamaşırı modellerinde daima yenilikçi ve en kaliteli malzemelerin kullanması sayesinde müşterisinden daima tam not alan bir markadır. Geniş renk ve model seçenekleri ile tüketicinin her alanda aradığı iç giyimi bulabilme imkanı sunmaktadır. Müşterilerini önemseyen marka profili ile istenen rahatlıkta üretimler yaparak tamamen canlı vücudu saran iç çamaşırı modelleri önermekte ve üretmektedir. Hem yüksek kalitedeki malzeme seçimleri yaparak doğal lif karışımlı kumaş seçimleri yapmaktadır. Hareketi engellemeyen, terleme sorununu ortadan kaldıran kumaşlar ile müşterilerinin memnuniyetini kazanmıştır. Klasik iç giyim olarak sade renklerde lastikli boxer, slip, paçalı boxer üretimini müşterileri ile buluşturuyor. Yaz ve kış aylarına uygun üretimler yaparak vücut ısısını koruyan hijyenik kumaşlar tercih ederek üretim yapmaktadırlar.

Dagi Uygun İç Çamaşırı Önerisi

Dagi iç çamaşırı dar pantolon seçimlerinde erkeklerin pantolon üzerinden iç çamaşırı izi görünmesi konusun da paça kısmı dikişsiz vücudu saran modellerini memnuniyetle kullanabilecekleri nitelikte tasarımlar yapıp üretimini gerçekleştirmektedir. Genç yaş grubuna ve klasik iç giyim tercih edenlere hitap edmektedir. Müşterilerin beklentisini takip ederken aynı zamanda ihtiyaçlarına yönelik de üretim yapmaktadır.Yumuşak ve esnek yapısı sayesinde kapalı ya da açık hava da spor yapan kişilerinde özgürce aradıklarını bulmayı sağlıyor. Şort giymeyi tercih edenler, pantolonun içerisinde bacaklarını sıkan boxerlar yerine slip modelleri pek çok erkeğin ihtiyacını karşılıyor. İster gündelik kombinlerinizin, ister iş hayatında takımlarınızın içerisine, istersenizde spor yaparken bedeninizi saran esnek ve yumuşak dokuları ile konforlu kullanımı hissedebilirsiniz. Erkekler için iç çamaşırı markası olan Dagi satın almayı arzu edenler için referans noktası olan Coulfate sürekli yenilenen model, renk ve dokular ile her sezon boxer, slip, külot gibi geniş ürün seçenekleri sizlere sunmaktayız.

Sepet Icon
SEPETİM
Sepet Kapat

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin