Kategori İçin Resim Ceket Aksesuarı
Sırala / Filtrele :

Ceket Aksesuarı Modelleri

Klasik giyimde yeni sezon erkek ceket aksesuarları yıllar geçtikçe önem kazanıyor. Davetlerde çarpıcı bir görünüm oluşturmak ve tarzınızı ortaya koymak isterseniz ceket aksesuarlarından yararlanabilirsiniz. Kıyafeti şık yapacak olan aksesuarları olarak ceket zincirleri, mendil ve bronşlar sıradan takımları tarz göstermeye yetiyor. Vintage takımlardan günümüze gelen ceket zincirlerinin havası günümüzde eserken Coulfate' in yeni sezon erkek kombinlerinde vücut buldu. En trend ve şık erkek ceket aksesuar modellerine erişmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Ceket Aksesuarları

Erkek aksesuarları arasında önemli bir yere sahip ceket aksesuarları, kombinlere zengin bir görünüm katarak şık bir imaj sergilemeyi kaçınılmaz kılıyor. Günümüzde birçok tasarım birçok farklı modellerde trendlere uygun üretimleri ile çok daha geniş bir yelpazede ceket aksesuarları bulmak ve çarpıcı bir görünüm elde etmek artık eskisinden çok daha kolay. Ceket aksesuarları ürün yelpazesi içerisinde ilk sırada mendiller gelirken, metal ceket zincirleri, bronş, cep saati gibi farklı tasarımları günden güne geliştirilerek tarz sahibi erkeklerin takım elbiselerin de yer ediyor.. Klasik giyimde yeni sezon erkek ceket aksesuarları yıllar geçtikçe önem kazanıyor. Şık bir kombin oluşturma aşamasında sadece ceket aksesuarları ile değil, diğer aksesuarlara da kombinlerde yer vermek gerekir. Ceket aksesuarları ile kol saati, kol düğmesi, yaka iğnesi, mendil gibi diğer aksesuarlar ile de kendi aralarında uyumlu olmalıdır. Aksesuar kullanımını çok fazla kullanarak abartmamakta gerekir. Kullanım alanlarını iyi analiz edip takımlarınız ile uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz. Takım elbise desenli ve çok renkli ise sade aksesuar. Takım elbise sade ise hareketli aksesuarlar tercih etmeli, kıyafetleriniz ve aksesuarınız ile denge kurmalısınız.

Bir nişan törenine katılacaksanız eğer; kombinlerde aksesuarları harmanlayarak istediğiniz etkiyi verebilirsiniz. Bedeninize oturmuş siyah bir takım elbise ile şık bir kol saati, taşlı ve metal karışımlı aksesuarları kullanarak etkileyici şıklığı yakalamakta yardımcı olacaktır. Özel davetlerde; çarpıcı bir görünüm oluşturmak ve tarzınızı ortaya koymak, gül formda ceket aksesuarları tercih edebilirsiniz. Takımınız ve ceket aksesuarınız ile uyumlu mendil ve kravat seçimlerine de dikkat etmelisiniz. Kravat iğnesi kullanmak isterseniz eğer, gri metal aksesuarların olduğu bir kombine gold bir kravat iğnesi hoş bir görüntü oluşturmayacaktır. Takım elbiseler ile uyumlu aksesuarlar tercih etmek sizi bir adım öne çıkartarak imajınızı daima üst boyutlarda tutmanıza yardımcı olacaktır. Bu yüzden bazen kararsız kaldığınızda hepsini aynı anda kullanmak yerine sade ve şık bir kombinler de minimal aksesuarlar tercih edebilirsiniz.

Ceket ile uyumlu mendil seçimi; takım elbise renkli ve desenli formlarda tercih edilmişse bronş seçiminizi minimal görünümde tercih edebilirsiniz. Desensiz ve takım ile uyumlu renklerde düz bir mendil modeli tercih edebilirsiniz. Ceket mendili ile ceket aksesuarı bir arada kullanıldığında; sadece ince iki zincirli bir iğne modeli seçerseniz eğer, daha net bir imaj oluşturabilirsiniz. Sade takım elbise kombinlerini zenginleştirebilecek aksesuarlar ise; taşlı ceket zincirleri, kontrast renklerde mendil ve bronş tercih edebilir sıradan takımları hareketli formlarda detayı olan ceket aksesuarları şık göstermeye yardımcı olacaktır. Spor ve şık kombinler de aksesuar seçimi; figürlü ( hayvan ya da herhangi bir sempatik form da ) aksesuarları deri kordonlu saatler ile tercih edebilirsiniz.

Vintage takımlardan günümüze gelen ceket zincirlerinin havası yeni trendlerde eserken Coulfate' in yeni sezon erkek kombinlerinde vücut buldu. Coulfate birçok kombinlerinde ceket aksesuarlarına yer vererek farklı modellerini müşterileri ile buluşturuyor. En trend ve şık erkek ceket aksesuar modellerine erişmek için online sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

SEPETİM

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin