Sırala / Filtrele :

C&C

Bluemeer C&C markası, erkek giyim sektöründe güzel işler çıkartan ve zamanla büyümeye devam eden bir firmadır. Üretim bünyesinde jean pantolon modelleri, kapri modelleri, şort modelleri tasarlayan, üreten ve müşterileri ile farklı firmalar aracılığında kendi marka isminde buluşturan firmadır. Modern kesim kalıplar kullanarak müşterilerine regular fit ve slim fit kalıp seçenekleri sunan marka müşterilerine trendlere uyun pantolon, şort modelleri sunmakta. Kaliteden ödün vermeyen firma kumaş malzeme seçimlerinde titiz davranarak müşteri odaklı ve ihtiyaçlarına uygun kumaşlar seçmektedir. Güncel ve yenilikçi modeller tasarlayarak yılın modasına uygun, mevsimin dokusuna uygun modeller geliştirerek kumaş seçimleri yapmaktadır. Zamanla müşterilerinin güvenini kazanan Bluemeer Cem Can erkek giyim markası sezon geçişlerinde tercih edilen kaliteli üretimler yapan firma olmaya devam etmektedir.

Kaliteli ve tasarım alanında güçlü modellere sahip olan Bluemeer C&C pantolon modelleri arasında düz, kamuflaj, dokulu, jean pantolon modelleri yer almaktadır. Model özellikleri bakımından zengin olan marka kargo cep, slim fit, dar paça, paçaları lastikli gibi birçok modelleri bünyesinde bulundurarak müşterilerileri tarafından en çok rağbet gören, tercih edilen modelleri arasında. Renk skalası oldukça geniş kullanan Bluemeer Cem Can markası daha çok haki ve camel renkleri ile müşterileri tarafından tercih edilmekte olup beyaz, siyah, pudra, mavi renkleri de skalaları arasında yer almaktadır. Yılın modasına uygun kalıplar tercih ederek genç ve yetişkin kitleye hitap ederek kalıp seçimlerini regular fit ve slim fit kalıp modelleri kullanmaktadır. Kaliteli kumaş seçimleri yaparak sağlıklı dokulara sahip kumaşlar tercih etmektedir. Kumaş seçimlerinde pamuk ve likra karışımlı kumaşlar tercih ederek sağlıklı ve bedeni saran bir kumaş özellikleri ile ürün üretimini gerçekleştirmektedirler. Beden ölçü tablosu içerisinde 28 bedenden, 36 bedene kadar beden seçenekleri sunarak müşterilerinin istedikleri bedene erişebilme imkanı sunmakta. Pantolon uzunluğu beden seçimlerinde ise 32 boy seçerek müşterilerine ideal iç bacak boy ölçüsünü kullanmakta. Müşterilerinin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak modeller tasarlayan ve kumaşlar seçen firma trendleri de takip ederek modeller geliştirmekte ve bu yolda ilerlemeye müşteri kitlesi ile de büyümeye devam etmektedir. Kışlık pantolon modellerinde vücudun ısı kaybını önleyen, yaz aylarında da vücudun nefes almasını sağlayan kumaş seçimleri yaparak müşterilerin güvenilir marka kitlesi içerisine girmeyi başarmıştır.

Bluemeer Cem Can pantolon modelleri ile gündelik tarz kombinler oluşturmakta referans modelleri ile çabasız şıklığı yaklamak mümkün. Jean pantolon ve şort modelleri ile günlük hayatınızda yapabileceğiniz kombinler için yanınızda. Coulfate, tarz kombinlerinde Bluemeer Cem Can pantolonlarından kargo jogger pantolonlarına yer vererek Basic, Street Style, Man in Black Tarzları için kombinler oluşturdur. Bluemeer Cem Can parçaları sizi farklı ve tarz sahibi kılar. Birbirinden farklı model ve çeşitleri ile Bluemeer Cem Can ürünlerini çok seveceksiniz. Özenle seçilen Bluemeer marka ürünler için Coulfate yanında.

Sepet Icon
SEPETİM
Sepet Kapat

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin