Kategori İçin Resim Bileklik
Sırala / Filtrele :

Bileklik - Erkek Bileklik Modelleri - Bileklik Fiyatları

Bileklerin açıkta mı kaldı, kalmasın :) Özellikle street tarzında daha rahat ve kafana göre kullanabileceğin aksesuarlardan biri olan bileklik, senin detaycı bir kişilik olduğunu ortaya çıkarır. Tabiki diğer bütün tarzlarda da bileklik kullanabilirsin ama en özgür street tarzında kullanabildiğin aksesuarlar ister kıyafetine uygun olsun istersen de tamamen farklı olsun. Düşünmeden takıp çıkabilirsin. Daha resmi bir yere giderken aksesuar kullanmak istiyorsan da daha düz ve tek renkte olmasına dikkkat etmelisin. Tarz sahibi olmak istiyorum diyorsan aradığın bütün bileklikler Coulfate'de. 

Bir tarz için en etkili dokunuş katmak adına en etkili olan yöntem, kıyafetleri takılar ile zengin kılmaktır. Küçük bir dekolte ile öne çıkan ince kolye de olabilir bu, bilekleri açıkta bırakan bluz, elbise ya da gömlek ile kullanılabilecek şekilde bir bileklik. Topuz yapılan saçlar için kullanılan bir küpe ise sade şıklığı yansıtmaktadır.

Bileklik modelleri, kadınların zarifliklerini öne çıkartan, miniklere hitap eden çocuk bileklik çeşitleri ve her zevk için uygun olan onlarca erkek bileklik çeşitleri ile şıklığınızı konuşturmak sizlerin elinde. Herkesin kendisine göre parçalar bulacağı, kaliteli zevkler ile geniş ürün yelpazesi ve geniş fiyat aralıkları ile yüzlerce ürün Coulfate'de. Şık davetlerde, günlük tarzlarda ve eğlenceli aktiviteler de tercih edilebilen bileklik koleksiyonu, çılgın bir görünüm elde etmek konusunda oldukça başarılı.

Erkek Bileklik Modelleri

Şıklık oluşturulmasında erkek aksesuarları büyük bir öneme sahiptir. Ufak bir bileklik, şık bir saat,ya da trendy güneş gözlüğü stil oluşturulmasında söz sahibidir. Erkek bileklik modelleri, aksesuarları hayatında yer edinmişler için sizleri hoş bir şekilde tamamlayacaktır.Özgün tasarımlı, gümüş erkek bileklik modelleri, klasik ve spor şıklık elde edilmesinde güçlü parçalar olarak yer alır. Erkek güneş gözlükleri ise güneşli havaların vazgeçilmez aksesuarları arasında renkleriyle ve camlı şekli ile tarzınızı yansıtacak.

Görünümde çok fark edilmeyen fakat detaylara bakıldığı zaman stilde belli bir üslup oluşturan erkek bileklik modelleri ile stilinizi ortaya koyun. Sokak modasının oluşmasında da davet şıklığının ortaya koymasında da sizlere farklılıklar katan erkek bileklik modelleri, kaliteli cam ve taşlardan hazırlanmıştır.

Bileklik Fiyatları

Gömlek, takım elbise, kazak ve tişörtler ile uyumlu olan erkek bileklik çeşitleri, aksesuar merakı olan erkeklerin stiline fark katmaktadır. Gümüş ve ya altın detayları, sade ve ya taşlı, boncuklu ve daha aklınıza gelmeyecek kadar bileklik modelleri ile kollarınız boş olmayacak. Tabi ki bu kapsamda miniklerde unutulmaz. Onlar için hayal dünyalarını yansıtacak, kolda rahatsızlık vermeyen, eğlenceli çocuk bileklik modelleri, miniklerin vazgeçilmezleri arasında yer alır. Coulfate, avantajlı bileklik fiyatları ile stilinizi ortaya koyun. Kullanıcılarına özel sunduğu avantajları kaçırmayın.

SEPETİM

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin