Beyaz Pantolon

Erkek Beyaz Pantolon Modelleri

Beyaz pantolon modelleri, kimi erkek için giymek zor ve itici gelse de, aslında yerinde giyinildiği zaman seni gerçekten tarz göstermeye müsait bir parçadır. Siyahın güneşi çektiğini, beyazın ise ittiğini biliyoruz. Ancak artık moda öyle bir konuma geldi ki yaz veya kış değil en tarz olmak için her renk her kumaş mevsim fark edilmeksizin tercih edilmeye başlandı. Gerek blazer gerekse kot ceketleriniz ile kombinleyebileceğiniz beyaz pantolon modellerini görmek için Coulfate' e tıklayınız.

Yaz aylarının vaz geçilmezi erkek beyaz pantolonlar.

Beyaz pantolon erkek modelleri ve çeşitleri arasında her sezon olduğu gibi bu sezonda da trendler de bilek boy modelleri yer alıyor. Birçok kombin de tercih edilen beyaz bilek boy pantolon modelleleri en çok yaz aylarında tercih edilerek kombinleri tamamlıyor. Erkekler tarafından asla değişmez tercihleri arasında olan normal boy beyaz pantolon modelleri kombinleri tamamlayan kurtarıcı yazlık pantolonlardan bir tanesi.

Erkek beyaz pantolon modelleri ve çeşitleri arasında iki farklı tarz da kombinleyebileceğiniz Regular fit, Slim fit kesim modellere sahiptir. Düşük bel, normal bel, yüksek bel modelleri sayesin de farklı birçok tarz da kombinlerinize eşlik eder. Son yıllarda skinny pantolon, slim fit pantolon regular fit ve boru paça pantolon modelleri en revaçta olan pantolonları arasındadır. Kombinlerinizde kullanacağınız pantolon modellerinin kullanım talimatlarına uygun yıkama ve bakım yaparsanız eğer; uzun ömürlü bir kullanımdan yararlanabilirsiniz. Bu sayede rengi solmadan uzun bir süre kullanabilirsiniz. Kombin oluşturma aşamasında mavi, bordo, gri, kırmızı, lacivert, yeşil, siyah renklerinden oluşan kombinler oluşturabilirsiniz. Beyaz pantolonunuzu kombinlerken bu renkler ile kombin parçalarınızı tercih edebilirsiniz. Uyumlu görünümde bir kombin için gözü yormayan ve vücudunuza yakışan modelleri tercih etmelisiniz. Bacak yapınıza dikkat etmekte fayda var. Baldır kısmınız geniş ise beyaz slim fit pantolon seçimi yaparken, model özelliği olmayan sade pantolon tercih etmelisiniz. Dik çizgili modelleri tercih ederek göz illüzyonu oluşturabilir ve bu sayede bacak boyunuzu uzun gösterebilirsiniz. Aynı zamanda ekose desenli pantolon modellerinden de uzak durmalısınız. Çarpık bacak yapısına sahipseniz eğer; skinny pantolon modelleri tercih etmemelisiniz. Dar paça pantolonlar ya da boru paça pantolonlar bacak yapınız için en ideal görünümü sağlayacaktır. Gündelik hayatınızda ve şık kombin oluşturma aşamasında vücut tipinize uygunsa bilekte biten pantolonlarınızı kombinlerinizde rahatlıkla bir tişört ve blazer ceket ile şık bir kombin oluşturabilirken, kot ceket ile şık ve rahat görünümde gündelik tarzda birçok farklı kombinler oluşturabilirsiniz.

Beyaz pantolonlar ile gündelik ve sokak tarzında iyi bir görünüm elde edebileceğiniz birçok kombinler oluşturabilirsiniz. Dar paça ya da boru paça beyaz pantolon modellerini gündelik hayatınızda farklı yaka çeşitlerinde tişörtler ya da spor gömlekler ile kombinleyebilirsiniz. Bacak yapınıza uygun seçtiğiniz skinny pantolon modellerini polo yaka tişört ile kot ceket, deri ceket, bomber ceketler ile rahatlıkla kombin yapabilirsiniz.

SEPETİM

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin