Bej ile Uyumlu Renkler

Bej ile Uyumlu Renk Kombinleri

Yeni sezon giyim trendlerine girerek birçok kıyafette kullanılan bej rengi kombin yapma şansını yükselten renklerden oldu. Bej rengi ve tonları mevsimsiz olarak yaz ve kış mevsimlerinde kullanabilen renkler arasında olup kahverengi, yeşil, mavi, siyah, beyaz gibi renklerle kolayca kombinlenebilir. Tek renk ve renk tonlarını kombinlemeyi seven erkekler için oldukça uyumlu renk seçeneklerinden olan bej rengini kendi familyasından kahverengi ve vizon renkleri ile ton sür ton kombinler oluşturulabilir.

Bej ve Beyaz Uyumu

Yeni sezonun en iyi kıyafet renk uyumu olan bej ve beyaz rengi giyen kişi, çevresine saçtığı fresh görünümle öne çıkar. Yaz sıcaklarınların da gündelik stil de beyaz keten ve pamuk karışımlı gömlek ve ince diz üstü bej şortlar ile iki parçalı kombinler de şık ve minimalist bir görünüm elde edilebilir. Özel davetler de bej blazer ceket ve kumaş pantolon ile hakim yaka keten gömlek ile oluşturulan takım elbiseler ile de şık ve dengeli bir görünüm sergilemek kaçınılmaz oluyor.

Bej ve Mavi Uyumu

Okyanus renkleri arasında olan mavi, bej rengi ile sıcak yaz günleri kombinlerin de değerlendirmek için ideal renk uyumlarındandır. Bej rengi ve mavi rengi tatil beldelerinde, plaj da, sahil kenarında şort ve gömlek kombin rengi olarak değerlendirmek için en iyi kombin renk uyumudur. Plaj, beach partilerinde mavi şort ve bej rengi düğmeleri yarı açık etek ucu bir kısmı şortun içerisinde kalacak şekilde form verilmiş gömlek ile tam ortamın en cool parti çocuğu imajı vermek için ideal kombinlerindendir.

Bej ve Kahverengi Uyumu

Ton sür ton kombinler de değerlendirilebilecek renklerden olan kahverengi, bej rengi familyasındandır. Kombinler de değerlendirilen kahverengi ve bej rengi bir araya geldiklerinde olgun ve naif bir görünüm oluşturur. Kahverengi ceket, bej rengi gömlek ya da tişört ve yine bej rengi jean pantolon ile sportif şıklıkta bir kombin oluşturulabilir. Bu tür ton sür ton kombinleri metal aksesuarlarla zenginleştirmek gerekir.

Bej ve Siyah Uyumu

Açık renkler kadar koyu renkler de bej ile uyumlu renkler arasında yer alır. Resmi ortamlar da kurumsal ve ciddi bir görünüm, Sportif şıklıkta cool bir tavır sergilemekte yardımcı olacak renk uyumu kombinlerindendir. Aynı zamanda resmi ortamlarda tek renk kıyafetler kadar kendinden bej ve siyah renk desenli küba yaka gömlekler tercih edilebilir. Gündelik tarzda tercih edilebilecek olan bu kombine ek olarak slim fit jean pantolonlar tercih ederek havalı bir giyim tavrı sergilenebilir.

Sepet Icon
SEPETİM
Sepet Kapat

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin