Basic

Çabasız şıklık. Daha az detay ve düz kıyafetler ile her ortamın tarzı. Basic tarzı erkek giyim kombinleri inceleyin.

Basic Tarzı Erkek Giyim Kombinleri

Basic Giyim

Öncelikle “ basic giyim nedir? ” ve “ basic giyim ne demek ” onu tanımlayalım. Basic giyim düz renk kıyafetler ile zamansız modellerde kıyafetlerin bir araya gelerek, zahmetsiz bir şekilde oluşturulan kombinler bütünüdür. Basic giyim erkeklerin, gündelik her ortama ayak uyduran bir giyim tarzıdır. Az detaylı tek renk kıyafetler, stresli bireyler için ofis stilinden uzak, kolay kombin seçenekleri ile çabasız şıklığı yakalamak Basic kategorisinden geçer.

Sade Giyim

Temel ve sade giyim tarzı olarakta bilinen basic giyim tarzı olmazsa olmaz ve yatırım yapılabilecek parçaları arasında tişörtler listenin ilk sırasında yer almaktadır. Bir sonraki ise jean kıyafetler, kot ceket ve tabii ki kot pantolonlardır. Bu üç kıyafet ile günlük giyim kombin de değerlendirilebilecek rahat ve şık kombinler oluşturmak mümkün. Günlük giyim için değerlendirilebilecek ayakkabı seçenekleri oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Gündelik giyimin tarzı olan basic giyim ile her ortamda değerlendirilebilecek ayakkabı modelleri arasında sneaker, spor ayakkabı, corcik, Chelsea ve bağcıklı botlar dahi tercih edilebilecek çabasız şıklık oluşturmak için uygun ayakkabı modellerindendir. Kolaya kaçıp zoru aşmak, basic t-shirtler ile mümkün. Şık bir görünüm için mevsimsel değişimlere ayak uydurarak seçimler yapmak kişinin imajını üst boyutlara taşımakta önemli bir etken olacaktır. Blazer ceketleri kot ceketler gibi jean pantolonlar ile kombinlemek cool bir tavır sergilemek için uyumlu olacaktır. Aynı zamanda imaj için omuzlara atılan kazak ya da sweatler basic kombinler de daha ahenkli bir görünüm oluşturacaktır. Kombine ek olarak sezonun yükselen trendleri arasında bulunan tokalı corcik ayakkabılar da eklenince sofistike bir görünüm kazandıracaktır.

Günlük Giyim

Günlük giyim de ve kaşuşturmacalı günler de şık ve rahat bir görünüm elde etmeyi sağlayacaktır. Sadece tişörtler ve jean pantolonlar ile değil polo yaka t-shirtler, kazaklar ve gömlekler basic tarzın da tercihe edilebilecek kıyafetlerdendir. Kış mevsimlerinde basic tarzı en sağlıklı şekil de gömlek üzerine kazak ve jean bir bir pantolon ile hem rahat hem de şık bir kombin rahatlıkla oluşturulabilir. Ayakkabı olarak Chelsea bot, ceket olarak trençkot ya da kaban tercih edilmesi uygun giysilerden olacaktır. Basic giyim kombinleri aksesuarlarla desteklediği anda kombindeki durağanlığı değiştirmek mümkün. Kombin ile uyumlu minimal aksesuarlar şık duruş sergilemek için birebir modellerdendir. Erkek stiline hareketlilik katan şapkalar sade giyim için oldukça ideal aksesuar modellerindendir. Aynı zaman da kombin ile uyumlu şık metal ya da deri aksesuarlar hatta spor basic kombinler de silikon kordonlu saat modelleri tercih edilebilir uyumlu aksesuarlardandır. Şık kombinler de metal ve deri kordonlu saatlerin yanına bileklikler tercih etmek stil oluşturan hareketlerdendir. Deri detaylı kıyafet ya da aksesuarlar tercih etmek kombinlerin sıradan görünümüne anlam katar. Yeni sezonun trend çantalarını sportif bir görünüm için tercih edilebilir. Kombinlere son bir dokunuş yaparak uyumlu ve en iyi görünüm yakalamakta yardımcı aksesuarları hepsini bir arada kullanmak bazen basic kategorisi için abartı olabilir. Basic kombinleri zenginleştirme ihtiyacı duyulduğunuzda gidilecek mekana göre tercihler yapılmalıdır. Bu sayede dengeli bir görünüm içerisinde günlük giyim elde edilebilir. Uzun ince, kısa belirgin kolyeler ve gözlükler ile spor tarzda biraz sofistike bir görünüm sağlar. Zamansız parçalarla tarz oluşturmak mümkün. Sade bir kombine zevkler devreye girerek özgün bir imaj için, farklı parçalar eklemek günlük her ortama uygun hem rahat hem de şık kombinler oluşturulabilir.

Sepet Icon
SEPETİM
Sepet Kapat

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin