Gamze Fidekök
Gamze Fidekök / Stilist
12/02/2018

Aksesuarların Katkısı?

 

 Aksesuarların katkısını hafife alıyor giyinip öylece kendini dışarı atıyorsun.Buna son vermen gerek. Aksesuarlarınla,detaylarla, dikkat çekmek ve şık görünmek çok daha kolay. Şimdi tavsiyelerime bir göz at. 

 

  •  Eğer bir takım elbise giydiysen kesinlikle cep mendili, kravat, kol düğmesi gibi aksesuarların bulunması lazım. Cep mendilini de saklama cebinde bırak senin karizmana karizma katsın.

kol-dugmesi 

 

  •   Cep mendili kullanacağında kravatına uymasına ama aynı desende olmamasına dikkat etmen gerek. Boyuna çizgili bir takım elbise tercih ettiysen, küçük puantiye desenlerine sahip bir cep mendilini deneyebilirsin.

cep-mendili-kravat 

 

  •  Kravat seçiminde ise giyeceğin takımının renklerine uyumlu olması lazım. Kıyafetlerine resmi veya spor görünüş kazandırmanda sana yardımı olacak.

farkli-desenlerde-renklerde-kravat 

 

  •  Kol düğmesi statünün önemini vurgular. Taşlı, klasik, oval, dikdörtgen, deri detaylı ve harfli modelleriyle kendine en uygun olanı tercih edebilirsin.

kol-dugmesi 

 

  •  Saat takmayı ihmal etmemelisin. Tarzına göre yanına takacağın bir bileklik ya da klasik bir yüzük(benim oyum kesinlikle yüzükten yana) tarzına tarz katacak.

saat-ve-yuzuk-uyumu 

 

  •  Aksesuar dedim de cüzdan da senin en önemli aksesuarlarından bir tanesi. Deri cüzdan alırken biraz renklere de şans tanı. Git kıpkırmızı bir cüzdan satın al demiyorum, detaylarında renk olsun diyorum.

erkek-cuzdan 

 

 

 Aksesuar seçiminde titiz bir şekilde seçim yap ve doğru parçalarla değerini göster.

  Aksesuarların doğru kullanıldığı kombinler Coulfate ile bir tık uzağında seni bekliyor. Hadi o zaman.

 

ÜYELERİN BU BLOG HAKKINDAKİ YORUMLARI
SEPETİM

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin