ÜrünlerÜrün Filtre

Markalar Filter Icon

Beden

Renkler

Yaş Grubu

Kategori İçin Resim Abiye Elbise
Sırala / Filtrele :

Abiye Elbise Modelleri ve Fiyatları

Abiye elbise modelleri, şık ve sıra dışı tasarımları ile kadınların vazgeçilmez kıyafetleri arasında yerini almaktadır. Hem şık kesimleri ile hem de özel tasarımları ile görenleri büyüleyecek olan abiye elbiseleri, özel günlerde, davetlerde, düğünlerde, nişanlarda, kokteyl partilerinde, mezuniyetlerde vb. alanlarda rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Gideceğiniz mekana göre farklı seçimlerde bulunacağınız elbise modelleri, birçok farklı model seçeneği ile tarzınıza şık bir görünüm katmaktadır. Ayrıca girdiğiniz mekanlarda en şık tarza sahip olup, dikkatleri üzerinize çekmek istiyorsanız abiye elbise modellerini incelemenizde fayda var. Farklı tarzlardaki kadınların stiline şıklık katacak olan abiyeler, tesettür giyim tarzına ve büyük beden giyim tarzına da hitap eden modelleri sayesinde oldukça fazla tercih edilen elbise modellerinden biridir. Tesettür giyim tarzına sahip bayanlar tesettür abiye modellerini inceleme fırsatı bulurken büyük beden giyim tarzına sahip kadınlar ise büyük beden abiye modellerini inceleyerek tarzına uygun şık seçimler yapabilmektedir. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi her tarzdaki kadının stiline muazzam bir görünüm katacak olan abiye modelleri ile farklı seçimler yaparak her ortama ve stile uygun seçimler yapabilirsiniz. Her tarza göre farklı model seçenekleri bulunan abiye elbise modellerinde dikkat etmeniz gereken bazı önemli konularda bulunmaktadır. Bu konular arasında öncelikle olarak vücut tipinize uygun olacak tarzda seçimler yapmanız gelmektedir. Seçim yapmadan önce dikkat etmeniz gereken en önemli konu vücudunuzun analizini doğru yapmaktadır. Vücut analizini doğru yapan kadın kullanıcılar hem şık bir görünüme sahip olacak hem de rahat edecektir. Şık gece elbiselerine stilinizde yer vermek istiyorsanız, vücut tipinize uygun model örnekleri vererek, stil sahibi görünmenize yardımcı olalım.

Vücut Yapınıza Uygun Şık Abiye Modelleri

Yukarıda da bahsettiğimiz üzere vücut tipinize uygun seçimler yapmanız oldukça önemlidir. Elma, armut, kum saati, dikdörtgen ve çilek olarak nitelendireceğimiz farklı vücut tipleri bulunmaktadır. Saymış olduğumuz vücut tiplerini arasında abiye elbise modellerini en çok tercih eden vücut tipi ile örneklerimize başlayabiliriz. Abiye elbiseleri en çok tercih eden kum saati vücut tipine sahip kadınlardır. Kum saati vücut tipine sahip kadınlar, dolgun göğüslü, iri kalçalı ve ince belli bir görünüme sahiptirler. Bu vücut tipi abiye elbise seçimi yapan kullanıcıların yoğun olduğu vücut tipi olsa da önemli olan vücut tipinize uygun olacak tarzda şık seçimler yapmanızdır. Kum saati vücut tipine sahip kadınlar ince bellerini ve kadınsı hatlarını ön plana çıkarmak için dar, ince belli elbise modellerini stillerine yansıtabilirler. Ayrıca kum saati vücutlu kadınlar stillerinde koyu renkli, straplez seçimleri yaparak oldukça havalı ve şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Ayrıca kum saatii vücut tipinin yanı sıra elma vücut tipine sahip kadınlarda oldukça fazla bir kısmı temsil etmektedirler. Elme vücut tipine sahip kadınlar kısa boylu, geniş omuzlu, kalın belli, dar kalçalı bir vücut tipine sahiptir. Bu vücut şekline sahip kadınların dikkat etmesi gereken konu kendilerini hem uzun göstermek hem de zayıf göstermek olacaktır. Şık bir görünüm elde etmek istiyorsanız ve aklınızdaki stili tarzınıza yansıtmak istiyorsanız daha bol, v yakalı ve göğüs dekolteli seçimler yaparak oldukça şık bir duruş elde edebilirsiniz. Ayrıca bu vücut tipinin bir benzeri ise çilek vücut tipidir. Çilek vücut tipine sahip kadınlar, geniş sırtlı ve geniş omuzlu bir yapıya sahiptir. Aynı şekilde çilek vücut tipine sahip bayanlarda, v yaka, mini elbiseler tercih ederek maskülen görünümden sıyrılabilir ve havalı bir görünüm elde edebilirler. Ayrıca çile vücut tipinde kilo almak oldukça kolay olduğu için belinizde kemer değerlendirmeniz tarzınıza adına oldukça önemlidir. Farklı vücut tiplerine göre farklı seçimler yapacağınız abiye elbise modellerinde gideceğiniz mekanda oldukça önemli bir yere sahiptir. Ayrıca vücut tipinize uygun seçimler yapamıyor ve kararsız kalıyorsanız stil danışmanlarımızdan yardım alarak doğru seçimler yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Coulfate' ye üye olmak ve doğru seçimler yaparak güzel bir stile sahip olmanız.. Vücut tiplerinin yanı sıra gireceğiniz mekana göre de farklı seçimler yaparak gecenin yıldızı olmayı başarabilirsiniz.

Büyüleyici Görünümü ile Abiye Elbiseler ve Mekanlar

Abiye elbise modellerinin seçimini yaparken gideceğiniz mekan oldukça önemli bir yere sahiptir. Gideceğiniz mekanın ya davetin ciddiyeti kıyafetinizin tarzını etkileyerek, farklı seçimler yapmanızı sağlamaktadır. Örnek verecek olursak düğün ve nişan gibi davetlerde eğlenceli ve keyifli vakit geçirmeniz için sade, uzun abiye elbiseler oldukça uygun seçenekler arasında yerini almaktadır. Uzun abiye modellerinin yanı sıra stilinizde midi boy abiye elbise modellerine de yer vererek bacaklarınızı öne çıkarabilir ve bu sayede dikkat çekici bir duruş elde edebilirsiniz. Ayrıca düğün organizasyonları özel olarak üretilen düğün elbiseleri ve nişan elbiseleri de bulunmaktadır. Bu elbise modellerini de inceleyerek oldukça havalı bir görünüm elde etmeniz kaçınılmaz olacaktır. Düğün ve nişan gibi programların dışında mezuniyet programlarında da oldukça fazla tercih edilen mezuniyet elbiseleri kısa, uzun olacak tarz her kadının stiline uyum sağlayarak havalı bir görünüm elde etmenize yardımcı olmaktadır. Mezuniyet abiye elbiselerinde seçimlerinizi yaparken yaşınızı göz önünde bulundurarak seçimler yapmalısınız. Seçimlerinizi canlı ve neşeli gösterecek tarzda yaparsanız, en mutlu mezuniyet gününüzde keyif vakit geçirme fırsatına sahip olabilirsiniz. Ayrıca bu mekanların yanı sıra gece partileri, kokteyl partileri vb. birçok farklı partide değerlendireceğiniz elbise modelleri de bulunmaktadır. Kokteyli mekanlarda resmi bir akşam yemeği yemeyi planlıyorsanız asil renklerde seçimler yaparak geceye damga vurabilirsiniz. Asil ve dikkat çekici renkler arasında kırmızı abiye, siyah abiye ve beyaz abiye elbise vb. farklı modeller bulunmaktadır. Bu renk seçenekleri şık bir görünüm elde etmenizi sağlarken, elbisenizin modeli de oldukça önemli bir yere sahiptir. Kalem abiye elbise, balık elbiseler, şifon abiyeler vb. birçok farklı model seçenekleri ile ciddi bir görünüm elde ederek tarz bir duruşa sahip olabilirsiniz. Ayrıca en şık gece elbiseleri arasında yapacağınız seçimlerle eğlenceli gece partilerine de katılarak muazzam bir görünüm elde edebilirsiniz. Gece kıyafetleri arasında ise daha çok eğlenceli bir görünüm sergilemenize yardımcı olacak genç abiyeler tercih etmeniz önemli bir konudur. Gece partilerinde değerlendireceğiniz abiye elbise modelleri arasında ise kısa abiye elbiseler, midi abiyeler, yırtmaçlı abiye, tüllü abiye vb. birçok modele stilinizde yer vererek harika bir duruş elde edebilirsiniz. Birbirinden şık en güzel abiyeler ile gecenin en şık kadını olmaya aday olacak ve stilinle sizi gören herkesi büyüleceksiniz.

En Güzel Abiye Elbise Modelleri ve Fiyatları

Abiye elbise modelleri oldukça geniş kullanım alanına sahip olup, bayanların stiline harika bir şıklık katmaktadır. Modayı yakından takip eden kadın kullanıcıların stilinde değerlendireceği abiye elbise modellerinde şıklığınızı taçlandıracak eşsiz modeller bulunmaktadır. Bu modeller ile hem göz alıcı bir görünüm elde edebilir hem de cazibeli bir görünüme sahip olabilirsiniz. Abiye elbise modelleri arasında kapalı abiyeler, hamile abiyeler, büyük beden abiyeler gibi birçok farklı stile hitap edecek farklı model seçenekleri bulunmaktadır. Kapalı abiye modelleri tesettür giyime sahip bayanların kullandığı şık giyim ürünleri arasında yer almaktadır. Ayrıca bu modellerin yanı sıra stilinizde değerlendireceğiniz abiye elbise modellerinde saten abiye, palerinli abiye, yırtmaçlı abiye, dekolteli abiye, taşlı abiye, payetli abiye, kabarı abiye vb. birçok farklı stilde model seçenekleri bulunmaktadır. Bu model seçenekleri arasından stiline uygun olacak tarzda şık seçimler yaparak harika bir duruşa sahip olabilirsiniz. Stil sahibi kadınların tarzında değerlendireceği abiye elbise modellerinde önü kısa arkası uzun abiye modelleride oldukça fazla tercih edilen modeller arasında yer alıp kadınlara muazzam bir görünüm katmaktadır. Ayrıca stilinizde değerlendireceğiniz abiye elbise modellerinde farklı renk seçenekleri de bulunmaktadır. Bu renk seçenekleri arasında kırmızı abiye, siyah abiye, yeşil abiyeler ve beyaz abiyeler kadınların yakından takip ettiği renkler arasında yer almaktadır. Ayrıca renkleri güçlü kılacak taşlı abiye modellerini stiline yansıtan kadınlar, ışıltılı bir görünüm elde ederek muazzam bir stile rahatlıkla sahip olmaktadırlar. Birbirinden şık abiye elbise modelleri arasından yapacağınız seçimler ile stil sahibi bir görünüm elde ederek harikalar yaratabilirsiniz. Kaliteli kumaş yapıları ve şık duruşları ile bayanların olmazsa olmazı olan abiye elbiseler, kadın kullanıcıların özel günlerde imdadına yetişen önemli giyim parçaları arasında yerini almaktadır. Sizde hemen stil sahibi bir görünüm ve girdiğiniz her ortamda dikkat çekici bir şıklık elde etmek istiyorsanız hemen Coulfate'yi ziyaret edebilirsiniz. Üstelik abiye elbise seçimlerinde kararsız kalan kadınlar için ücretsiz stil danışmanlık fırsatından faydalanabilir ve stilinize uygun şık seçimler yapabilirsiniz. Abiye elbise fiyatlarını ve modellerini incelemek istiyorsanız Coulfate sizlerle. Keyifli alışverişler dileriz.

Sırala / Filtrele
close
Sepet Icon
SEPETİM
Sepet Kapat

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin