Gamze Fidekök
Gamze Fidekök / Stilist
09.11.2018

70'lerden İlhamla Kahverengi ve Tonlarının Dönüşü

 

 

Deri ceketlerde erkeklerinde bayanlarında en çok tercih ettiği rengin siyah olduğunu hepimiz gayet iyi biliyoruz. 

 

 

Kahverengi-Tonlarinin-Donusu

Özellikle geçmişte fazlasıyla ön planda olan kahverengi deri ceketler bu sezonda sıkça görebileceğin modeller arasında süslemesi fazla olmayan fermuar detaylarıyla abartılmamış bir modeli sende deneyebilir ve kahverengiye dolabında yer verebilirsin. :) 

 

 

Kahverengi-Tonlarinin-Donusu 

70 lerden ilhamla kahverenginin geldiğini başlığımda da belirttim, fakat fitilli kadife de son derece ön planda söylemeden geçemeyeceğim. Kış aylarında balıkçı yaka kazaklarınla mükemmel bir kombin oluşturabilirsin.

 

 

Kahverengi-Tonlarinin-Donusu

Kahverengi kaban ve kahverengi atkı kombini de bu yıl sıkça karşına çıkabilecek mükemmel kombinler arasında. :) Abartılı olmayacak desenlerde hemen hemen her kombininde kullanabileceğin kahverengi bir kaban satın almanı şiddetle öneriyorum. ;)

 

 

Kahverengi-Tonlarinin-Donusu

İlla uzun ve klasik modeller mi olacak diye düşünmene sebep olmak istemem. Vücut tipine göre kısa modelleri kırık beyaz bir sweatshirtler ile kombinleyerek son derece hoş görünebilirsin. Peki klasik giyinen erkekler kahverengiyi kombinlerinde nasıl mı kullanacak? Elbette en mükemmel parçayı yani kravatlarını ve evrak çantalarını kahverengi tercih ederek. ;)

 

 

Kahverengi-Tonlarinin-Donusu 

Peki klasik giyinen erkekler kahverengiyi kombinlerinde nasıl mı kullanacak? Elbette en mükemmel parçayı yani kravatlarını ve evrak çantalarını kahverengi tercih ederek. ;)

 

 

Kahverengi-Tonlarinin-Donusu 

 

Okula giden ya da leptop çantası yerine sırt çantası tercih eden erkekler ise kahverengi süet bir sırt çantası ile modaya uyum sağlayabilirler, benden söylemesi. ;)

 

 

 

ÜYELERİN BU BLOG HAKKINDAKİ YORUMLARI
SEPETİM

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin