2019 Trend Erkek Kombin Önerileri

Turkuaz Bisiklet Yaka Kazak ve Toprak Rengi Pantolon Erkek Kombini

FİYAT BİLGİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Açık Mavi Kırçıllı Gömlek - Lacivert Şort Kombini

FİYAT BİLGİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Lacivert Polo Yaka T-shirt - Beyaz Slim Fit Jean Kombini

FİYAT BİLGİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Pembe Sarı Kare Desenli Ceket - Kiremit Rengi Pantolon Kombini

FİYAT BİLGİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Siyah Kırçıllı Ceket - Siyah İtalyan Kesim Pantolon Kombini

FİYAT BİLGİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

2019 Trend Erkek Kombin Önerileri ve Tavsiyeleri

Vücut tipinize, ölçülerinize ve modaya uygun 2019 trend erkek kombin öneri ve tavsiyeleri için erkek giyim kombinleri seçenekleri Coulfate' de. Erkek modasının zamansız parçalarından en moda parçalara kadar güncel modayı takip eden Coulfate, çeşitli kategorileri ile her tarzda trend erkek giyimine ve erkek giyim tavsiyelerine hitap etmeye devam ediyor.

2019 Erkek Kombin Öneri Nelerdir? Kombin nasıl yapılır?

Her sezon değişen modaya ayak uydurmak çalışan bir erkek için oldukça zor bir hal alıyor. Bu nedenle sadece yakışanı ve vazgeçilmez parçaları tercih ederek sosyal mecralardan trendi takip edebiliyor olabilirsiniz. Hatta devamlı değişen moda sayesinde trendlere ayak uyduramadığınızı ve modaya uygun ürünlerden edindiğiniz halde kendinize yakıştıramayıp şık olamadığınızdan şikayetçiyseniz ve erkek giyim tavsiyeleri konusunda desteğe ihtiyacınız varsa eğer, Coulfate ailesi sizin sorunlarınıza çözüm buluyor. Tarz sahibi bir erkek görünümü için trend parçalar seçmek elbette önemli. Nerede ne tür kıyafetler giyeceğinizi de bilmelisiniz. Ortama uygun kıyafet seçimleri yaparsanız eğer oldukça tarz bir görünüme sahip olabilirsiniz. Seçimlerinizi doğru yaptığınızı düşünüyorsunuz ancak kıyafeti giydiğinizde hala yakışmadan şikayetçi misiniz? O halde basit gibi görünse de bir ayrıntıyı atlıyor olabilirsiniz. Vücut tipinize uygun kıyafet seçimleri yaparak, giyinmeyi denediniz mi ? Vücut tipine uygun giyinmek küçük bir ayrıntı gibi görünse de aslında en önemli ve hatta kombin oluşturup bitirme aşamasında dahi dikkat edilmesi gereken bir ayrıntı. Aksi halde ne kadar tren ürünler giyerseniz giyin vücut tipinize, yapınıza uygun giyinmezseniz tarz olmanın yanından dahi geçemezsiniz.

Erkek giyim aşamasında vücut önemli madem, tipinize uygun olarak giyinmek için öncelikle aynanın karşısına geçip vücudunuzun yapısını analiz etmelisiniz. Omuzlardan aşağıya doğru düz inen bir vücuda sahipseniz eğer dikdörtgen, omuzlar geniş bel kısmı ince ise, ters üçgen, omuzlar dar bel veya göbek çevreniz geniş ise üçgen bir vücuda sahipsinizdir. Eğer bacaklarınız uzun üst bölgeniz kısa ve aşağıya doğru düz inen bir vücut yapınız var ise; kare vücut tipine sahipsinizdir göbekli ve orantılarınız genel olarak oval geliyorsa oval (yuvarlak) bir vücut tipine sahipsinizdir. Trend parçalarda eğer vücut tipinize uygun seçimler yaparsanız tarzınızı gerçek anlamda yansıtabilirsiniz. Trend bir ürünün vücudunuza uyumunu değerlendirerek ürün seçimleri yapın. Aksi halde yine başa sarıp yakışmadığını düşüneceksiniz. Trendleri kendinize uydurun. Eğer uzun bir vücuda sahipseniz uzun tshirtleri dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Ancak kısa bir vücuda sahipseniz uzun tshirtler trend ise, tshirtünüzün ön yan kısmını pantolonunuzun içerisine alarak çapraz bir duruş oluşturabilir hem farklı bir görünüm hem de trend ürün ile vücut tipinize uygun giyinmiş olursunuz.

Tüm vücut tipleri için en trend erkek kombin öneri ve tavsiyeleri Coulfate erkek giyim ve kombin sitesinde stil danışmanları ekibi ile vücut buldu. Erkek kombinler oluşturma konusunda sizlerde sorun yaşıyorsanız eğer, sitemize ücretsiz üye olabilir stil danışmanlığı hizmeti ile kombin öneri ve tavsiyelerinden yararlanabilirsiniz. Dilerseniz sitemizden 2019 trend erkek kombinlerinin sahibi de olabilirsiniz.

SEPETİM

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin